Comentarii (475)
valyomanyd
valyomanyd  •  04 Noiembrie 2016, 00:33
Postat de luciann pe 04 Noiembrie 2016, 00:23

De ce generalizezi aiurea? Te desconsideri generalizand...pe echipe...pe regiuni geografice!

Ba Lucica, pai tu esti stelist, de ce te superi ? :))))

bigdeal
bigdeal  •  04 Noiembrie 2016, 00:33
Postat de oricare pe 04 Noiembrie 2016, 00:29

***

Ti-a aburit ochelarii, asa-i?

adriann_
adriann_  •  04 Noiembrie 2016, 00:32
Postat de luciann pe 04 Noiembrie 2016, 00:29

Pai si ce, site-ul asta e relevant!? Mai mult de 50% sunt clone pe aici! Voi (si aia din groapa) aveti numai Einsteini, nu? :)

Rapidistii care activeaza aici sunt MULT peste stelisti dpdv intelectual. La voi Randoom, valahu si cu acabu' lu' Falca n-au impreuna iq 100 =))

westfield
westfield  •  04 Noiembrie 2016, 00:32
Postat de oricare pe 04 Noiembrie 2016, 00:30

Aveti idee John Milne s-a intors de la meci?

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

blacksun_14
blacksun_14  •  04 Noiembrie 2016, 00:32
Postat de gerulozaurus pe 04 Noiembrie 2016, 00:28

dar nici echipa nu sta bine in teren, tot timpul pe faza de constructie Steaua lui reghe are o gaura la mijlocul terenului, cel mult un singur jucator se afla in zona aia pentru eventuale combinatii, elvetienii tot timpul aveau 3 oameni care recuperau sau ii incomodau pe ai nostri

elvetienii arata cam cum arata steaua lui reghecampf in primul mandat.Au cam acelasi stil

jim_raynor
jim_raynor  •  04 Noiembrie 2016, 00:31
Postat de oricare pe 04 Noiembrie 2016, 00:30

Aveti idee John Milne s-a intors de la meci?

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

luciann
luciann  •  04 Noiembrie 2016, 00:31
Postat de tzusti_reloaded pe 04 Noiembrie 2016, 00:29

TI AI LUAT IARBA DE RAZI?.. TO AN TO..IA CAUTA UN MECI AL VREUNEI ECHIPE RUMUNESTI..UNDE AM TINUT EU CU..STRAINII.. IA ..FURAZOLIDON SA NU TE DESHIDRATEZI..DEFINITIV :))))))))0

Lasa mah ca din gura tin si eu cu toti! :)))

blacksun_14
blacksun_14  •  04 Noiembrie 2016, 00:31
Postat de luciann pe 04 Noiembrie 2016, 00:28

I-a inchis telefonul lui Ciobi! :)))

haha :)) L-a deranjat ca s-a luat de scriitorul amator de fotbal?Are dreptate sa se ia de ala, omul stie doar sa critice si sa arunce cu noroi in orice, traieste intr-o existenta apocaliptica tot timpul

blatistu12
blatistu12  •  04 Noiembrie 2016, 00:30

Cum joaca Astra în Europa?? Numai la bulan.Se apară și dacă iese un gol e bine dacă nu ne apărăm în continuate.Joci acasă și te călăresc aia de nu știu de ei. Asa e fotbalul romanesc,varza totala.

oricare
oricare  •  04 Noiembrie 2016, 00:30

Aveti idee John Milne s-a intors de la meci?

  • 1
  • •••
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • •••
  • 48
Comentează