Alte știri din fotbal
După ce ultrașii dinamoviști au cerut ca noua stemă să dispară, oficialii au răspuns cu un comunicat: „V-am simțit revolta și vă ascultăm”
1
Și programul DDB se dezice de noua siglă a lui Dinamo: „Un produs derizoriu!”
1
Reacția conducerii după promovarea Corvinului în Superliga: „Nea Mircea! Mi-ai cerut, în urmă cu un an”
0
„Să-și intre în rol!” » Direct de pe stadion, unul dintre „copiii” lui Mircea Lucescu anunță obiectivul Corvinului în prima ligă: „N-am promovat doar să facem prezența!”
0
Știri din fotbal internațional
PSG - Arsenal este finala Ligii Campionilor! Francezii au surclasat Bayern și merg la Budapesta să-și apere trofeul
18
Cristi Chivu merge la Papa Leon, după ce a câștigat titlul cu Inter
0
A jucat în Bayern - PSG și l-a depășit pe Roberto Carlos!
0
Ce scrie presa din Germania, după faza care i-a scandalizat pe cei de la Bayern
0
Lifestyle
Simona Țăranu a „fugit” din România: „Am sărbătorit altfel”
8
Tensiuni la Real Madrid » 2 milioane de semnături pentru excluderea lui Mbappe din cauza iubitei!
13
Celebra fană a lui Bayern a înmărmurit Gala Met cu o costumație excentrică
2
Cea mai sexy antrenoare din România a leșinat în timpul meciului și a urmat scandalul: „Foame, disperare!”
2
Lista companiilor de stat pe care Sorin Grindeanu voia să le privatizeze: ...
Libertatea
SUA consideră că Ucraina nu va rezista nici măcar două zile fără ajutor ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
SUA și Iranul aproape de un acord istoric: memorandum de o pagină pentru ...
Libertatea
Pacat ca ne-au egalat prea repede :(
Cand te lovesti de meserie daca nu tragi invataminte, ramai putinar......adica unul cu mai putina materie cenusie dar ,pretentios....,clovn in europa.
trebuie sa fii mare nebun sa mai crezi ca bufonii astia de la fcsb care fac romania de rusine se vor califica :))) clasamentul va arata exact cum am spus eu dupa tragerea la sorti..STAN@ BERBECULUI VA MAI CASTIGA MAXIM UN PUNCT; Osmanlispor Villarreal Zurich Steaua
Stelei nu i s-au dat 2 penalty-uri dar faza este ca nu joaca absolut nimic!Reghecampf afara !!!
daca arbitrau tudor cu gaman si avram aveau 12 puncte nici un gol primit si-l faceau pe golubovic golgheter . si acum a devenit o echipa din liga secunda din elvetia echipa puternica. dar unde nu-i tudor nu-i putere
bine ar fi sa avem macar 6 echipe ca FC Zurich in prima liga de noi am avea un campionat mai puternic.
Ala care ti-a dat like e mai prost ca tine. "Cin sa fie? Cin sa fie?"( am uitat sa scriu cu capslock)
Mi-e lene sa-ti explic rolul virgulei in propozitie(cum mai poate ea,virgula, sa marcheze o pauza in vorbire). Cu brailita nu ma mai complic, l-as bulversa total.
Ultimul samurai roman . DEMAGOGUL .
INTRE SUBIECT SI PREDICAT..FCSB IST SADEA NAH..CA A FOST..OLIMPIC BAH..CE STII TU..:))))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.