Comentarii (734)
draxter
draxter  •  28 Septembrie 2017, 21:36
Postat de crangasi_visiniu pe 28 Septembrie 2017, 21:36

Coman e cu gandul la pi randa lui de acasa.

Nu pare prezent in joc azi

asc21
asc21  •  28 Septembrie 2017, 21:37
Postat de chronic pe 28 Septembrie 2017, 21:35

trebuie sa ai tupeu, sa incerci si d-astea!!!! e tanar

Trebuia sa incerce pasa la colegii aia doi LIBERI, se putea face 1-3 acolo. Valoarea iti este data de eficienta, nu de bashini. Nu trebuie sa ai 20 de ani sa intelegi asta. Altul care v-a freca banca de rezerve in strainatate.

saviola2_8
saviola2_8  •  28 Septembrie 2017, 21:37
Postat de dinamo_fan pe 28 Septembrie 2017, 21:32

sunt cam pe acolo ca valoare Bilbao si Sporting. si nici de Las Palmas sa nu faci misto...nu sunt foarte bogate echipele din a 2-a parte a campionatului din Spania, nu au mari vedeta dar mananca fotbal pe paine. Orice echipa din campionatul spaniei se distreaza cu cele mai bune 2-3 echipe de la noi.

ei, ni faceam misto, dar totusi biblao e de vreo 20 de ani pe locurile 5-8 in spania nicicum a 3-4-a echipa cum incercau unii sa minta...asta ziceam. da probabil ca sunt apropiate ca valoare cu sporting, dar totusi sporting joaca mai des in UCL si cel putin in ultimkii 2 ani au lot mai bun, daca ne luam dupa cote. Asta cu orice echipa din spnia se distreaza cu primele doua echipe de la noi sper ca e o gluma, steaua nu cred ca pierde cu ultimele 8 din spania intr-o mansa dubla pentru calificare. Nu uita ca am elimintat valencia iar cu villareal am facut egaluri chiar acum recent. si villareal e peste bilbao, apropo.In spania de nebatut sunt primele 3, barca real si atleti, mai sunt vreo 3-4 foarte grele pt noi care le bati doar cu bulan, adica sevilla, villareal, valencia sau bilbao, cu restu si cfr si steaua se bate de la egal la egal.

crangasi_visiniu
crangasi_visiniu  •  28 Septembrie 2017, 21:37
Postat de randoom_._ pe 28 Septembrie 2017, 21:36

reinfiintat? asta este o gluma. academia rapid este o clona. nu aveti palmares,nu aveti nimic.

Avem marca inchiriata, palmaresul nu-l are nimeni pana la licitatie. fcsb nici atat nu are :))))

draxter
draxter  •  28 Septembrie 2017, 21:35
Postat de brancusi pe 28 Septembrie 2017, 21:34

Las-o balta,ca e mai talentat decat tot lotul vostru la un loc!

Si mai valoros ca tot lotul lor

randoom_._
randoom_._  •  28 Septembrie 2017, 21:36
Postat de crangasi_visiniu pe 28 Septembrie 2017, 21:34

Noi d-abia ne-am reinfiintat, valerica...vorbim peste vreo 5-6 ani cand o sa ne batem la Europa.

reinfiintat? asta este o gluma. academia rapid este o clona. nu aveti palmares,nu aveti nimic.

1198766430181192
Abigail Laslas  •  28 Septembrie 2017, 21:36
Postat de nebraska pe 28 Septembrie 2017, 21:26

Lasa prostii in lumea lor.

nea broagcsza esti cel mai prost si mai si semnalizezi. btw 2-1 pt Steaua

179845362547264
GrandeTorito GrandeTorito  •  28 Septembrie 2017, 21:35
Postat de crangasi_visiniu pe 28 Septembrie 2017, 21:34

Noi d-abia ne-am reinfiintat, valerica...vorbim peste vreo 5-6 ani cand o sa ne batem la Europa.

:)))) Prin metrouri, prin parcuri, pe la Opera... E plina Europa de voi :))

brancusi
brancusi  •  28 Septembrie 2017, 21:34
Postat de balauru48 pe 28 Septembrie 2017, 21:32

daca tu il vezi pe ala fotbalist...

Las-o balta,ca e mai talentat decat tot lotul vostru la un loc!

chronic
chronic  •  28 Septembrie 2017, 21:35
Postat de asc21 pe 28 Septembrie 2017, 21:34

Degeaba dai pasa de gol, iar atunci cand ai doi colegi liberi in partea opusa tu faci o figura de parca ai 6-0.

trebuie sa ai tupeu, sa incerci si d-astea!!!! e tanar

  • 1
  • •••
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • •••
  • 74
Comentează