Comentarii (734)
ando89
ando89  •  28 Septembrie 2017, 20:16

Încă n-au marcat oaspeții?! Oricum succes si hai cu scorul serii!

daweroirl
daweroirl  •  28 Septembrie 2017, 20:16

sa nu vad picior de ghiveciar p-aci ,am zis!

ultras.
ultras.  •  28 Septembrie 2017, 20:08
Postat de chronic pe 28 Septembrie 2017, 20:14

na belea, ce penibil ala de la mijloc

Ala este Lampard de Romania. Ce ma bucur ca ne conduce cea mai slaba echipa din grupa. Ti-am zis ca jucam turca.

chronic
chronic  •  28 Septembrie 2017, 20:14

aia e, popescu e un penibil, mai luam si bataie

ultras.
ultras.  •  28 Septembrie 2017, 20:06

Asa! Foarte bine! Sa rada de noi toti prostii! 1-0 pt ei.

425731240965213
Viorel Chirca  •  28 Septembrie 2017, 20:14

daca are cineva link pt live stream il rog sa imi trimita si mie

pihus.magnificus.
pihus.magnificus.  •  28 Septembrie 2017, 20:06

goooooooollllllllllllllllllllllll asta-i pohta ce-am pohtit

samertx
samertx  •  28 Septembrie 2017, 20:14

Vezi ce se întâmplă? :))

chronic
chronic  •  28 Septembrie 2017, 20:14

na belea, ce penibil ala de la mijloc

samertx
samertx  •  28 Septembrie 2017, 20:13
Postat de randoom_._ pe 28 Septembrie 2017, 20:03

si asta te macina acuma***. in loc sa feliciti si tu Steaua pentru ca joaca in europa cu sanse de calificare uriase,dupa numai 2 etape,tu....

Ești tensionat ca o coardă de vioară! :))

  • 1
  • •••
  • 65
  • 66
  • 67
  • 68
  • 69
  • •••
  • 74
Comentează