Alte știri din fotbal
Fostul conducător de la Rapid „a pus tunurile” pe noul transfer făcut de Dan Șucu: „Dacă era foarte bun, de ce a plecat de acolo?
0
Titlul e în vizor! Raul Opruț, eroul recent lui Dinamo: „Putem mai mult”
0
Dezvăluiri despre Mirel Rădoi: „A clacat psihic!” » Semnal de alarmă pentru Mihai Rotaru: „Cei care vor să-l copieze pe Becali nu vor reuși”
0
La câteva ore după FCSB - Fenerbahce, Mihai Stoica vine cu vești groaznice: „Va suferi o intervenţie chirurgicală!”
0
Știri din fotbal internațional
Fostul jucător al Barcelonei, atac grobian după ce și-a luat cetățenia mexicană: „Viva Cataluña, Puta España!”
0
„Nu e OK ce a făcut Elias” » Fostul jucător important de la FCSB, mesaj clar pentru Charalambous
0
Antonio Cassano îi cântă-n strună lui Cristi Chivu: „Nu-i pasă și nici nu ține cont de nume!”
0
Tragerea la sorți a play-off-ului pentru optimile Europa League: cu cine pot pica Răzvan Lucescu și Ionuț Radu
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
VIDEO. Un consilier local din Brăila s-a făcut de râs în direct. Nu a mai ...
Libertatea
Banii ținuți la saltea își pierd din valoare. Cum îi poți proteja de ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Am vazut faza foarte clar: mai trebuia sa-i puna toarta balonului. Voi ati vazut alt meci ? Este prima data cand are loc o asemenea faza intr-un careu ? Daca nu, atunci cam cati jucatori de fotbal ai vazut intervenind asa ? O interventie in genul celei pe care a avut-o radu stefan, am mai vazut la Kluivert prin 2000 la un meci Barca-Liverpool din Cupa UEFA, parca... Sa stii ca nu jucau handbal.
Cei care au vazut meciul .. sau macar reluarile ar trebui sa recunoasca ca nu a fost penalty. Din "lumnarea" respectiva .. amandoi au sarit la cap, turcul o atinge primul si mingea sare in mana lui Stefan. Distanta e de maxim jumatate de metru .. nici un fel de intentie .. nu avea nici o sansa sa o evite.
mai scriitorule de artikole,lasa jurnalismul pentru oameni capabili si apucate de vandut ziare...la varsta ta inca nu ai invatat ca dint-o greseala se invata/corecteaza pentru a nu se mai repeta! voi asa zisii ziaristi,pe multi sportivi IATI ingropat/injosit cu artikole negative cand au gresit, in loc sa-i ajutati scriind spre o cale pozitiva remediind situatia!...asa vezi lucrurile/situatiile si din viata ta personala!...posibil sa respiri aerul gratis!
Nu e vina lui ca au pierdut aseara, jucau in 10 oameni din cauza lui Onazi si era clar ca un gol tot o sa i-a pana la sfarsitul meciului, din pacate au luat doua. Stie el de ce se retrage la nationala, probabil are motivele si fixurile lui. Pacat pentru ca eu zic ca daca se dedica mai mult nationalei era omul nostru de baza. Ramane Rat si Latovlevici acum...
theo jumatate mai usor cu titlul.Uitate la faza si daca te pricepi la fotbal poti reformula.
Daca asta a fost penalty atunci nu va pricepeti deloc la fotbal.Au sarit amandoi la cap adversarul lui deviaza mingea care cade pe mana lui St Radu. Nu tu intentie,nu pozitie nefireasca,nu-si creaza avantaj ! Si auzi comentariu la un oier ,,dinamovistii ne fac de ras peste tot ",daca a fi capitan de echipa la un club ca Lazio inseamna ca ne face de ras inseamna ca n-ai nici o treaba cu fenomenul.Radu si Sapunaru nu mai vin din cauza lui Piturca dar nu vrea s-o spuna.Si pt faptul ca cheama ala toti stelistii (unii merita dar nu toti,spre exemplu Tanase sau Gardos)
Si va mai plangeti ca acest "jucator de baza" nu mai vine la nationala !
Aici se poate da penalty dar impotriva hotilor din madrid nu e voie. Aia trebuie sa castige Liga.
Nu e nici cea mai mica pierdere ca se retrage dar ar trebui sa o mai faca si alti 4-5 paraleli cu fotbalul.
Daca tuspui ca asta a jucat ceva cu Ungaria prietene inseamna ca ai vazut alt meci ;)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.