Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a făcut buletinul medical la Dinamo: „Echipa arată diferit cu el pe teren. Avem nevoie de el”
0
Naționala României a ajuns la Bratislava » Ultimele informații după o zi complicată: „Lucescu a vorbit cu secunzii, după ce am aterizat”
0
MM Stoica pariază pe un singur nume în locul lui Lucescu: „Doar el poate salva ce ar mai fi de salvat”
15
Cătălin Cîrjan a făcut marele pas, profitând de pauza competițională: „Te căsătorești cu mine?”
0
Știri din fotbal internațional
Gerard Pique a ales dintre Messi și Ronaldo: „Este cel mai bun din lume”
0
La 43 de ani, fostul mare atacant își începe cariera în liga a 5-a: „Un club istoric”
0
Format nou la Cupa Africii pe Națiuni » De când va fi implementat noul sistem
0
Cine a câștigat duelul internaționalilor din play-off-ul Superligii
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Viktor Orbán se îndreaptă spre înfrângere. Săptămâna care a zguduit ...
Adevărul
Abuzuri în lanț: „Monica Iacob-Ridzi a cerut să trântească finala pentru ...
GSP SPECIAL
Doar două tipuri de oameni vor mai avea un viitor sigur în era inteligenței ...
Libertatea
nu s a intamplat mare lucru ...n a fost nimeni ucis. Se exagereaza ca deobicei...
Se aude bai Platini?
Imaginea ar trebui "blurata"...mai intra si copii pe site-ul asta!
ceva inuman numai in wrong turn vezi asa cv sincer asa ceva vezi odata la multi ani sper sa nu se mai intample footbal este un sport frm numai ca trb sa sti sa-l traiesti la intensitate maxima dar fara violenta hai rapid
fascistilor de la lazio ar trebui sa li se interzica pentru cel putin doi ani participarea la cupele europene. daca echipa nu joaca, nici banditzii cu cutite si lanturi nu vor mai avea acces printre oameni.
cata rautate in lumea asta. Nu ar trebui exlus clubul, nu au nicio vina, ar trebui sa joace fara suporteri, pur si simplu.
De ce nu s-a oprit meciul de la Marseille??? Cum e posibil asa ceva??? au fost echipe excluse din Europa pentru ca s-au batut suporterii lor pe stadion... chiar acum 2 ani.
ba moflea noi nu avem treaba cu ultrashii asa ca nu-ti bate capul
Deja s-a ajuns la carnagiu !!! La asemenea violenta trebuie raspuns cu severitate maxima ...Lazio cel putin ar trebui interzisa in europa o perioada de timp ..fara alte comentarii .
stati ma linistiti ca nu erau francezi aia care au facut astea,nu mai traieste picior de francez prin marsei de vreo 10 ani:))))),arabetzii i-au atacat pe fratii lor turci asa cum ar fii facut si fratii lor turci in istanbul daca ar fi fost in aceeasi situatie :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.