Alte știri din fotbal
A jucat în Liga 1, a marcat pe „Oblemenco” și a fost iubit de fanii Craiovei » Acum are o nouă sursă de venit: „Sigur vor apărea și sponsorizările”
0
Adrian Mutu rupe tăcerea: „Am acceptat să merg la CFR Cluj!” » Unde s-au blocat negocierile
1
Play-off-ul Cupei României Betano » Calificări dramatice: victorie după prelungiri + meci decis după loviturile de departajare
0
Adi Popa a luat decizia în privința retragerii!
4
Știri din fotbal internațional
Ultimele vești de la Cagliari: Yael Trepy a fost extubat » Medicii anunță că jucătorul „n-are sechele neurologice”
0
Rodri, prezentare spectaculoasă la Barcelona: „Stăpânul spațiului și al timpului”
0
Novak Djokovic a refuzat comparația cu Leo Messi: „Aș vrea să fiu ca el! La 39 de ani, să joc doar 90 de minute”
0
Un șofer de coșmar! » Legenda lui Manchester United, interzisă șase luni la volan după infracțiuni în două zile
0
Lifestyle
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
13
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
1
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
„E o facultate mai grea decât Medicina umană, iar practica te omoară”. Cu ...
Libertatea
Un bărbat din Vaslui și-a ținut tatăl mort în fotoliu, săptămâni întregi, ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Consiliul Concurenței analizează scumpirea carburanților, după ce scăderea ...
Libertatea
Nu va lasati intimidati de acesti tarani cu 2 clase. ACAB
Asa, ia aratati voi cine santem si la ce nivel de civilizatie am ajuns! Ce daca vor avea altii iar motive sa strige ca santem ***, las sa strige ca doar au dreptate!
eu nu am abonament la rcs rds sau digi!! ce va rog este daca stiti vreunu pe ce post unguresc se transmite meciu. poate il prin pe net.sau poate stiti vreunu vreun site....ms anticipat
Cica jandarmi cu 4 clase!!! Ha ha ha! Dar cei din galerie cate clase au ma ??? Cine se duce sa se bata in galerie doar prostii!!! Oamenii care au mai mult de 4 clase nu au ce cauta acolo! Cei din galerie vor sa imparta pumni si sa ajunga la incidente ei cauta motive pentru ca scopul e sa faca scandal nu sa isi sustina echipa de football!
poza nu reprezinta steaua !!!!!! vai de voi NUMAI "U" !!!
Mereu jandarmii cand au avut ocazia au facut excese, cand a venit vorba de suporteri. Jandarmii au maxim patru clase deci nu poti sa le ceri foarte mult. Exista o zicala romaneasca foarte buna care subliniaza acest lucru "Unde nu e, nici Dumnezeu nu cere".
Asha baieti, Ungaria pamant romanesc!!!!!!
Las ca vedem daca mai sunt asa eroi la unguri.
Sincer din filmuletz, mie nu mi se par asa vinovati stelistii. MJR, ACAB!
Stai un pic!!!! Unde ii duceau , la puscarie? Nu sunt niste oameni liberi? CUm sa ii bati si sa-i urci in masini doar pt ca au vrut sa manince? OMG
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.