Alte știri din fotbal
12 dueluri, astăzi, în play-off-ul Cupei României Betano » 5 echipe din Superliga implicate
0
„A zis bine Gigi, că a mai luat o țeapă” » Noul transfer de la FCSB a fost făcut praf de Adrian Mutu
1
Cum se poziționează Mihai Stoica în scandal: „Îți arăt mesajul pe care i l-am trimis lui Bîrligea”
4
Un nou litigiu la FIFA pentru CFR Cluj: „A expirat termenul limită”
0
Știri din fotbal internațional
Surpriză mare în echipa Craiovei pentru play-off-ul Europa League!
0
În fine, Napoli rezolvă primul transfer al verii! » Pachet de 30 de milioane de euro pentru noul fundaș francez
0
Cristi Tănase s-a îndrăgostit: „Îmi place așa mult că aș juca de două ori pe zi! E foarte greu, nu e pentru oricine”
0
Scrisoarea lui Rodri la despărțirea de Manchester City: „Dragă Pep, mintea mea n-a putut suporta toate ideile!”
0
Lifestyle
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
24
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
2
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Interesele din spatele exproprierilor pentru proiectul „Grădina Timpului” ...
Libertatea
Țara care pare să sfideze încălzirea globală. Fenomenul o protejează ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
S-a deblocat e-Terra, dar a început haosul: peste 200.000 de cereri la ANCPI
Libertatea
Problema cu superliga este eliminarea meritului sportiv. Daca propuneau o superliga din care sa poata retrograda oricine o facea probabil chiar UEFA. Nu intamplator proiectul era finantat de JP Morgan, aia vor sa faca si aici un circ americanesc gen NBA, NHL, NFL samd. Nu intamplator americanii sunt neajutorati la fotbal, le-au dat astia si 2 locuri la Mondial pentru o confederatie de cateva echipe si tot nu se califica, vin Panama, Honduras samd. Lor li se pare de neconceput, cum adica sa fii o piata de 350 de milioane de oameni cu putere de cumparare mare si sa nu fii prezent la Mondial? :)))
In Romania practic nu exista stand-up comedy pentru ca exista becali :))) Adica pe bune, cum sa te uiti la amarati de-aia gen Micutu samd cand apare ciobanul si practic isi da singur suturi in dos in direct la TV? :)))
Restul intră pentru ca cel mai bine și cu poftă se râde de ciobete și surogatul său de echipă! Ma mir ca nu stiai asta!
Asta i spania. Soare mereu
La un articol cu finala de Europa League sunt doar cateva comentarii, la orice cu becaliotul sunt sute. Si totusi unii se plang ca de ce se insista cu non-valori. Uite de-asta, pt ca asta vrea boborul.
Din păcate da... sa stii ca este o presiune in plus dar așa este cu echipele mari
Asta e principala insemnatate a acestei seri, daca a putut Villareal poate oricine. Este o echipa mica a unui oras minuscul, i-a ciupit si arbitrul si tot degeaba :))) Chiar, ai remarcat ca nu s-a dat nici o reluare ca lumea de pe linie la ultima pasa spre Cavani la golul lui Man United? :)))
Cea mai mare greseala care am facut o in 90. Trebuia sa aleg spania nu buckingam palace
Sper sa castige Villarreal !
Dar eu nu am nimic cu Rapid. Dacă s-au civilizat si nu mai arunca cu urina in teren vreau sa joace in prima divizie. La fel si cu Dinamo. CSA sa intre si ea dar sa aibă finanțare si conducere privată. Prin urmare tu vezi drame acolo unde nu sunt. Eu am aflat după o luna ca a bătut Carmen pe CSA, sa înțelegi ce mult imi pasa. Dacă a putut mintea ta sa creadă ca UEFA a aranjat cu reluările la meci. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.