Alte știri din fotbal
Tragerea la sorți a grupelor Cupei României Betano! Echipele calificate + programul complet
5
Iată noul tricou al lui Dinamo pentru derby-ul cu FCSB!
0
„E hoț Șumi, noi trebuie să câştigăm” » Decizia luată de Gigi Becali înaintea meciului cu CFR Cluj
0
Nuno Campos, întrebat frontal de noul transfer al lui Dinamo
0
Știri din fotbal internațional
Șucu transferă un jucător suspendat în Anglia pentru rasism! » Atacantul are 5 goluri la națională în 2026
1
Julian Alvarez e inamicul numărul 1! » Baza de pregătire a lui Atletico, împânzită astăzi de mesajele ultrașilor!
1
Alexandru Tudorie, la un pas de transferul într-un campionat exotic
0
O alegere surprinzătoare pentru înlocuitorul lui Salah la Liverpool
0
Lifestyle
Cea mai sexy hocheistă din lume, deconspirată de fani » Noul iubit este tot un sportiv
3
Portarul devenit celebru în timpul Campionatului Mondial se iubește cu românca Dana » Surprinși pe aeroportul Otopeni
14
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
30
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Campionii banilor europeni din Mecanismul de Redresare și Reziliență
Libertatea
Cum încearcă Italia să oprească invazia crabului albastru cu ajutorul ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
ANM anunță furtuni în weekend, cu ploi și rafale de până la 55 km/h. Harta ...
Libertatea
Se califica ambele echipe.
Jurnalist de 2 lei . Cum sa joace Damjan Djokovic ( si nu Djokovici ,cum a scris tampitul asta de jurnalist) ,daca nu e pe lista UEFA pentru acest meci ?? https://www.uefa.com/uefaeuropaleague/season=2019/matches/round=2000989/match=2025442/lineups/index.html?iv=true Asa dificil era sa consulte site-ul UEFA?? Cine ii angajeaza si pe ce criterii doar ei stiu!!! In fine . Bafta pentru ambele echipe .
Forza CFR şi Rapid!!!
ba da disperati is astia, de au asmutit haterii asa de dimineata
freco bocanco
"De 6 ori remontada în 9 ani de Europa League" - Steaua-Ajax de ce nu este trecuta aici ?????
#me too mâine:))
Vezi ca ati fost zburati inca din preliminariile EL! Si vezi ca ai stema echipei din Liga a 4-a la avatar (prost mai esti!).
Dar singura problema ar fi ca austriecii joaca fotbal . De aceea cred ca CFR are totuși un pic mai multe șanse , eu zic ca se califica . Dar fcsb are de jucat meci greu si sa fim sinceri poate câștiga dar F greu la 2 goluri diferența. Va risca si cred ca vor pierde si la București.
''Yes we can'' azi. ''Coada intre picioare'' editia de maine. :))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.