Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu, mesaj de pe patul de spital: „Vă rog frumos!”
0
100.000 de euro, prea mult pentru Șucu! Rapid vrea să-l transfere de la Partizan Belgrad, dar refuză să plătească
0
Petrolul - Unirea Slobozia, duelul suferinței în etapa #25 din Superligă » Echipele de start
0
Cel mai dorit din Giulești! Jucătorul Rapidului a ajuns pe lista unor cluburi din Germania și Spania
0
Știri din fotbal internațional
Barcelona încearcă să-i ia fața Madridului: „Am avut întotdeauna ambiția și suntem pregătiţi”
0
Andrei Vlad și-a găsit echipă: „Vine la vizita medicală”
0
Dezvăluiri alarmante din vestiarul Realului: „Vă spun că jucătorii nu se antrenează!”
0
Arsenal - Chelsea, duel londonez în returul semifinalei Cupei Ligii Angliei » În tur s-au marcat 5 goluri
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Bogdan Cozma, coordonator de programe Black Sea Trust: „România nu poate ...
Libertatea
Cine este românul care încasează 11 venituri pe lună, câştigând 2.800 de ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Noi detalii despre Corina Tarniță și banii primiți de ea de la Epstein, ...
Libertatea
atletico madrid este trecuta ca echipa gazda, deci bibao va juca in echipament de alta culoare. asa cred eu!
noi ne furam singuri caciula
Avem si noi un club care de-a lungul timpului a avut numai jucatori romani, crescuti in propria pepiniera(majoritatea, nu toti), dar la un nivel mai scazut ca valoare, evident. Se numeste Sportul Studentesc.
aia trag pt club nu pentru propriul buzunar ca la noi ... _noi ne feram singuri caciula
Bucurestiul cu acest stadion nu poate organiza niciodata o finala de liga campionilor, pt ca nu este un stadion cu o capacitate minima de 60.000 de locuri, deci nu este in categoria stadioanelor ELITE conform regulamentului UEFA.
colonizati de cine?
daca oi ei asa ok ,in fine. hai bilbao! este o echipa foarte simpatica pt ca de a lungul istoriei a avut foarte putini jucatori care n au fost de etnie basca, este o echipa ce tine la traditie si are un centru de juniori extraordinar,toti de la echipa mare au fost crescuti in propria pepiniera, nu ia jucatori straini. este un model de urmat pentru cluburile romanesti!
Mai e o curiozitate, acea ca ambele cluburi atat Athletic Bilbao cat si Atletico Madrid au culorile echipamentului de baza, rosu-alb. Va fi interesant cine va renunta la echipamentul traditional. Sigur va fi o tragere la sorti.
Macar ei au dreptate. Se aflau acolo dinainte sa se formeze poporul spaniol nu ca ungurii care au fost colonizati si acum vor ei teritorii
Asta pentru ca vor sa se separe de spania, dar mai e pana o sa existe tara.........tara bascilor !!! Pana atunci sunt cetateni spanioli !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.