Alte știri din fotbal
Pleacă Andrei Nicolescu? Președintele lui Dinamo a răspuns: „Decizia este a acționarilor”
1
Transferul încercat de Rapid nu îl încântă deloc: „Să nu fie cum a fost Koljic”
0
Ionel Ganea, atac la adresa lui Ciprian Marica: „Un om fără caracter! Vreau și eu să-i transmit un mesaj”
8
Premierul desemnat Eugen Tomac are o propunere neașteptată pentru sportul românesc: „Cupă comună cu această țară!”
3
Știri din fotbal internațional
Istvan Kovacs se va îmbogăți după participarea la Cupa Mondială
0
Dan Șucu a făcut o investiție la 300 de kilometri de unul dintre cele mai riscante locuri de pe planetă!
0
Didier Deschamps răsuflă ușurat: starul Franței este complet refăcut pentru Mondial
0
Scrisoarea emoționantă a văduvei lui Diogo Jota către Andy Robertson: „Vei duce visul lui cu tine la Campionatul Mondial”
1
Lifestyle
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Realizatoarea TV nu s-a mai abținut » Mesaj public pentru Guardiola: „Te iubesc, Pep!”
1
Romina Gingașu, soția boss-ului Ferrari, gest fără precedent pentru familia afectată de drona căzută în Galați!
23
Trump îl avertizează pe Netanyahu că Israelul riscă să piardă sprijinul SUA ...
Libertatea
Cazul elevei din Cluj care ar fi fost drogată la banchet: testele ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Culisele celui mai costisitor caz de malpraxis din România: Medicul Natalia ...
Libertatea
Nu stiu ce sa zic..Benfica vine dupa un soc psihologic destul de puternic, tinand cont ca pana acum 3 etape avea titlul in buzunar. Mi se pare oarecum similara situatia lor cu cea a lui AC Milan din 2005, cand se vedeau deja campionii Italiei si Europei prin aprilie. Sa nu mai zic ca Benfica si sufera de un "blestem" al finalelor, pe cand Chelsea dimpotriva e o echipa f oportunista.
rafa BENITEZ !!!! si mai e si in titlu......
Puteam juca noi, Steaua, aceasta finala. Am fost mai buni decat Chelsea, dar asa suntem noi, romanii : n-a fost sa fie. Imi amintesc cum Steaua a avut vreo 6 suturi pe poarta dar nu a inscris decat un gol, iar la 3-1(3-2, general) portarul lui Chelsea tragea de timp si antrenorul Benitez facea 2 schimbari in prelungiri. Cu toate ca Steaua merita calificarea, pe data de 15 Martie, am postat:: "Pronosticul meu este: Chelsea va fi finalista EL si va castiga trofeul.... Atunci ne vom mai aminti cate ceva si de....Steaua ! " Un antistelist m-a contrazis. Imi mentin pronosticul pana la capat, desi Benfica pare a fi favorita asta seara. A fost, insa, o eliminare de onoare.
du-te ma drq compari steaua cu chelsea ? multa minte ai, daca se puneau sa joace va mai dadeau.
Cum cine? Pai doar nu Chelsea aia slaba, care isi foloseste rezervele in Europa League. Ca asa ziceau anti-stelistii.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.