Alte știri din fotbal
Dramă la U Cluj » Macalou a plecat de urgență din România și nu joacă cu Rapid
0
Mircea Lucescu a suferit un infarct miocardic acut! A fost salvat de medici, acum e în unitatea ce tratează cardiaci critici
8
Ședință de urgență! Ciprian Ciucu vrea ca Primăria să scape de Arena Națională » Ce s-a discutat astăzi
22
Ultimele vești despre situația medicală a lui Kennedy Boateng » Surpriză pentru „câini”
1
Știri din fotbal internațional
Fostul arbitru de top Björn Kuipers, despre fiica sa grav bolnavă: „Eu fluieram undeva în lume, iar ea…”
0
Fostul atacant al lui Real și Bayern, internat de urgență în spital! » Mondial în pericol
0
Legenda Romei pleacă de la club după 53 de ani
0
Înainte de Campionatul Mondial, Neymar recurge la un tratament inovator cu propriul sânge
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Un pompier a făcut infarct, după ce a aflat că va fi concediat de Ciprian ...
Libertatea
Cutremur la Pentagon în plin război cu Iranul: șeful Armatei SUA, forțat de ...
Adevărul
Comunicatul primarului Tiberiu Iacob-Ridzi, după investigația publicată de ...
GSP SPECIAL
Ucraina cumpără o fabrică strategică din România, veche de 75 de ani, cu ...
Libertatea
1 detaliu care reflecta calitatea gsp.ro , 30 august e vineri
La pauză trebuia băgat pe teren și Mântuitorul! Dacă tot îl scot fcsbistii la înaintare, să-i facă un contract și lui, măcar pe funcție de tâmplar...
La punctul 7, copiii aia n-ar trebui sa fie in pat, la somn, la ora 21.30?! Se culca la 12 noaptea si se mai mira ca au deficit de atentie.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Il vrem pe I. Dumitrescu antrenor! Aseara,mai avea un pic si plângea la pauză,asta da loialitate turmei,hahahaha !
YOU DID NOT MAKE US PROUD!
Cum sa te ajute crucile si iconitele cand tu te-ai tatuat de bunavoie? Te-ai tatuat, ti-ai pus peceta potrivnicului.
Cum sa ai logo-ul unei case de pariuri pe scenografie? Cum baaa sa te auto-umilesti in halul asta? Nicaieri in lume nu vezi asa ceva, numai la circul din comuna Berceni se poate intampla asa ceva!!! :)))
Multumim, Sparta! Ati facut toata Romania fericita! Suntem fericiti si ne simtim bine! US2024!
M-am uitat si eu o repriza la meci,la insistentele unor amici care credeau in echipa din Buc.Eu ma uit doar la echipe care pot sa imi ofere ceva spectacol.Am fost totusi surprins placut de aceasta echipa cu nume haios parca scbs care au reusit sa tina aproape cu o echipa destul de serioasa,oricum peste acei danezi parca, ce le-au dat vreo 10 boabe.L-am vazut la tv,si pe marele antrenor ,dl.Gigi,care a recunoscut ca a gresit echipa.Eu cred ca a gresit tot lotul,chiar daca el plateste,dar alege prost si e sfatuit prost,poate mai arunca o privire in jurul sau intre cei apropiati care ii fura banii si isi bat joc de el.Cred cq singurul care l ar putea ajuta este acel Ilie Dumitrescu ,singurul care il si suporta.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.