Alte știri din fotbal
Bogdan Andone și-a spus oful, după prima victorie în 4 luni: „Ne cam refuză toată lumea”
0
Dani Coman pregătește pedeapsa pentru Matos: „Nu mă interesează dacă și-a recunoscut sau nu fapta!”
0
Paul Papp ripostează: „Ia să vă spun ceva, te uiți la Haaland cu Saliba... Era prăpăd dacă nu câștigau!”
0
Antrenorul Ricardo Sousa: „Asta va însemna Petrolul în acest sezon!”
0
Știri din fotbal internațional
Unde a semnat Baba Alhassan, dat afară de Becali de la FCSB
0
Tragedie pe Camp Nou! Un muncitor a murit în timpul lucrărilor de renovare
0
Elicopterele lui Trump și Macron i-au stricat cantonamentul echipei din Premier League
0
Mihai Stoica explică eșecul rușinos cu Auda: „Cu VAR ar fi fost 4-1 pentru noi! Două penalty-uri clare”
4
Lifestyle
Multe echipe și-ar dori așa ceva » Formația care nu poate promova în Superligă se laudă o bază sportivă modernă
1
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
16
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
3
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI din altă lume! Singurul mod prin care poți ajunge
3
Femeia care ridică manual, de 36 de ani, o barieră de tren. Imaginea care ...
Libertatea
Șeful Ryanair neagă faptul că un bărbat ar fi fost aspirat pe geamul spart ...
Adevărul
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI ...
GSP SPECIAL
George Simion, obligat să achite daune morale pentru un clip difuzat în ...
Libertatea
Eu cred ca este dezechilibrat rau de tot. Parerea mea: are probleme grave de comportament si aici isi varsa nebunia. Dupa faza de ieri m-am lamurit. Asta detine o mare parte din conturile de pe forum. Ma miram eu sa existe atatia sa-i dea dreptate. SI toti cu limbaj si comportament asemanator, aceleasi greseli gramaticale, acelasi stil de a scrie.... Omul este aerian :))))
Serios? :))))))))))))))))
Categoriile de oameni la care faci tu referire exista in orice societate. Si e trist faptul ca faci asemenea afirmatii despre romani, pentru ca denota anumite reminiscente patologice ale unei vieti nefericite...
Du-te ma :))))))))) Ce disperat. Iti dai seama ca n-are nici o ocupatie. La orice ora il vezi pe site...si il recunosti usor dupa limbajul semianalfabet sau dupa copy-paste-uri SPAM :))))
:)))))))))))))))))))))))))))))))))) grande Savi! ce le zici tu de ii ungi pe suflet.;))))))))))))
ce penibil e Duamneee valah asta :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Omul are probleme grave. Nu stiu daca este de ras. Cine stie ce face in viata reala. Bine, aici este de ras =)). Aseara, uefa, ex cordos, spunea ca il bomboardeaza pe mysport cu mesaje si ca il atata asupra noastra. iti dai seama ca omul este psihopat.
foarte buna initiativa cu aceasta competitie , asa si pustii nostri vor lua contact cu echipe puternice, vor avea ocazia sa-si testeze capacitatile cu jucatori de super valoare, chiar daca vor fi ciuca batailor, va fi ceva benefic, vor acuma experienta si vor dori sa progreseze. p.s. e plin GSP-ul de cetateni `fosti` stelisti care nu-i intereseaza de steaua dar sunt prezenti ZILNIC la articolele despre steaua. E plin GSP-UL de fosti romani care nu-i mai intereseaza de Romania, care nu mai sunt romani, dar comenteaza zilnic pe ZIARUL ROMANESC, sa ne arate ca nu le pasa de Steaua, sau Romania. `va mumancur de ipocriti!
behaitoarea_woody_reloaded (7765 comentarii) ..... nu-s roman...si ma bucur pentru asta. Am facut alegerea perfecta. Te las pe tine sa fii manelist, hot, mizerabil, puturos...etc 29 August 2013, 13:21
Saracul...ce distrus... :)))))))))))))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.