Alte știri din fotbal
Surpriză de proporții la FCSB! Gigi Becali a anunțat noul antrenor » „L-am pus acum o oră. A semnat băiatul pe 1 an”
0
Detalii din culise: de ce a respins FRF dosarul de licențiere » Decizia TAS poate veni azi sau mâine
0
Mihai Rotaru a anunțat strategia Craiovei pentru perioada de mercato: „Avem 3-4”
0
Ciprian Deac se retrage din fotbal! CFR Cluj a făcut anunțul: „A venit momentul în care trebuie să spun stop”
0
Știri din fotbal internațional
Cinci transferuri în lucru pentru Jose Mourinho » Pe ce posturi încearcă Real Madrid să întărească lotul la vară
0
Cristi Chivu licitează pentru mijlocașul lui Liverpool » Suma cerută de englezi și schimbul propus lui Inter
0
Olivier Giroud, într-un nou rol la Campionatul Mondial
0
Arsenal - Burnley, „tunarii” sunt la un pas de titlu » Echipele probabile + cele mai tari cote
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
INTERVIU Sorin Pîslaru, cardiologul român care lucrează la Clinica Mayo, ...
Libertatea
Orașul numit cândva „rușinea Italiei” a devenit una dintre cele mai ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Roșiile românești cu moț au cucerit supermarketurile anul acesta. Cât costă ...
Libertatea
E doar inceputul dezastrului ptr. franari. Fara arbitraje pertinente e greu...
sunteti penibili...ca intotdeauna....
Toyul la CFR se joaca in vacanta de vara ...dupa care nu isi mai pot reveni 2-3 luni ....undeva in octombrie ! Ori o iau la bautura, ori la femei , ori alte abuzuri de mancare ...dar asta e realitatea ...uitati-va cum incep cupele euroipene...gafaind ....de FCSB si alte echipe nu mai vorbesc ! Dupa ce au stat un an in Pandemie eu nu le-as fi lasat vacante ! Cei care vor performante - S A UITE DE VACANTE ! PANA LA 40 DE ANI !
CFR e pe minus de cand a venit Nelutu si au salarii foarte mari. Numarul de extra-comunitari e limitat.
Arbitrajul lui Cakir a fost foarte bun. Neasteptat de corect as spune avand in vedere unde e sediul UEFA.
Eu știu ca șefii lui CFR sunt supărați, dar ei trebuie sa accepte realitatea. Voiau o calificare în Play Off ul Champions League care le asigura un premiu de 5 milioane de euro, dar ei nu investesc decât 400.000? Pentru a avea speranțe trebuie investit nu doar în jucători liberi cărora sa le dai salarii bune. Trebuie cumpărați, trebuie revăzut totul și observata piața din Africa și America de Sud. Noi încă putem aduce fiindcă suntem cunoscuți în Europa. Cine știe, poate ne ajuta Culio sa punem mana pe niște argentinieni buni.
Dupa ce sarbii ii vor scoate din cursa pentru EL, sumudica …. mica se va intoarce la turci, unde ii place sa antreneze din sufragerie!
sumudic
Sa vezi cand o juca cu echipa de amatori *** a lui Cortacero...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Atat ai inteles...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.