INTERNATIONAL » LIGA CAMPIONILOR » STEAUA - LUDOGOREŢ, MARŢI, 19 AUGUST, 21:45, DIGISPORT 1, DOLCESPORT 1, TVR 1 ŞI LIVETEXT PE GSP.RO
Alte știri din fotbal
Cătălin Cîrjan numește ce are Dinamo de îmbunătățit „dacă vrem să ne batem la titlu”
0
Ștefan Târnovanu, după remiza din derby: „Trec etapele și nu adunăm puncte” + Momentul cel mai dificil: „Am fost puțin inconștient”
0
Încă o pierdere pentru FCSB » Elias Charalambous a confirmat accidentarea titularului
0
„Cel mai bun din campionatul nostru” » Ilie Dumitrescu a dat verdictul după derby-ul FCSB - Dinamo
0
Știri din fotbal internațional
Salah tună și fulgeră după meciul cu Leeds: „Vor să mă arunce sub autobuz”
0
Dezastru pentru Feyenoord, în ciuda victoriei zdrobitoare 6-1 » Emoții teribile înainte de meciul cu FCSB
0
RB Leipzig a făcut „set alb” în Bundesliga cu o echipă de Liga Campionilor!
0
Sparta Praga, victorie DRAMATICĂ înaintea deplasării la Craiova » Fostul jucător din Superliga a dat lovitura
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
7
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Scenă crâncenă pe o stradă din Ucraina: polițiști atacați de un pitbull al ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Brazii de Crăciun din Danemarca au invadat piețele din București. Cât costă ...
Libertatea
Georgi...ti se pregateste ceva...!
Mai bine ti-ai pune "toti bani" pe gramatica bah tarane! Al dreaaaq purecele din blana ta de potaie paduchiosa...
pai de ce si-au schimbat antrenorul,ca doar au avut rezultate foarte bune sezonul trecut!??
nu imi vine sa cred ca ati auzit si voi de UCL. ne surprindeti pe zi ce trece.
ne place 5 pentru ca e cifra voastra preferata in UCL :))))))) in grupe mai ales :)))))))))))))))))))))))
asta se datoreaza si schimbarii de antrenor, pentru ca cu nou antrenor asta Georgi Demendzaiev au pierdut in primele etape, am si uitat, acum mi-am dat seama si vad calificata lejer pe Steaua pentru ca daca il pastra pe antrenoru minune Stoicho Stoev atunci puneam pe castravetari toti bani dar asa am uitat ca si-au schimbat antrenoru cu unu care nu a avut rezultate pe nicaieri si a antrenat doar echipa a 2 a castravetarilor !!! Steaua trece de ei fara probleme
ce va mai place sa scrieti "5teaua" dupa 5-2 din cupa.
in amicale 5teaua a jucat cu echipa de baza impotriva lui Ludogorets si si-a luato cu 4-2, numai zik de precedentele amicale cand tot cu scoruri astronomice ii batea gen 3-0, 3-1,2-0,etc
Haideti sa fim realisti, Steaua nu are cum sa piarda calificarea in grupele CL contra lui Ludogoret !! Ar trebui sa joace foarte, foarte slab iar bulgarii sa faca meciurle vietii lor !! Normal, dau 80% sanse de calificare Stelei !!
mergi la dusuri,inainte sa stai de vorba cu mine..nu-ti suport mirosul
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.