Articol de Aurelian Botezatu - Publicat joi, 13 martie 2014 00:00 / Actualizat miercuri, 12 martie 2014 20:28
Arsene Wenger şi-a manifestat dezacordul încă din momentul în care arbitrul Moen a arătat punctul de la 11 metri, în urma intervenţiei lui Koscielny asupra lui Robben (90).
Iar în faţa camerelor de luat vederi, managerul lui Arsenal s-a dezlănţuit: "Robben e un foarte bun simulator. A demonstrat-o şi-n tur, şi acum".
Confruntat cu atacul tehnicianului francez, olandezul lui Bayern n-a stat pe gînduri: "Am spus-o mereu. Dacă eşti un manager de top accepţi eşecul, nu te plîngi de mărunţişuri. Iar în seara asta ar fi trebuit să primim două penalty-uri. Wenger n-are stil".
"Bayern va sfîrşi ca Barcelona. Nimeni nu va mai dori să ne vadă. Vom pasa mingea pînă pe linia porţii"
Franz Beckenbauer, preşedinte de onoare Bayern
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!