Alte știri din fotbal
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Gigi Becali confirmă mutarea
14
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
2
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
2
Știri din fotbal internațional
Remarcații lui Mihai Stoica la egalul cu Fenerbahce: „I-am spus și patronului: el merită să joace!”
0
Ștefan Târnovanu se ia de ultrașii din Peluza Nord: „Banner la mișto” + Reacție după ce Becali l-a scos din poartă: „Domnul patron a venit la bază...”
0
Domenico Tedesco, neimpresionat: „FCSB? Nu ne-a surprins cu nimic”
0
Elias Charalambous, întrebat direct despre conflictul de la vestiare: „La pauză au fost nervi”
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Teancuri de euro în scara blocului: momentul în care avocata Adriana ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Armistițiu energetic între Rusia și Ucraina: „I-am cerut personal lui ...
Libertatea
Cred ca se califica Arsenal si Bayern din cele 2 meciuri,nu pot exista mari surprize.O sa vedeti ca Twente nu trece de Benfica. :)
Sper din suflet sa castige anul asta Bayern Liga Campionilor... au trecut deja 11 ani (se fac la finalul sezonului)
pt vivadinamo@ U Craiova a fost dezafiliata de la FRF, nu suspendata. Este o mare diferenta. Pe langa acest aspect, Ministerul Finantelor a pus sechestru pe jucatori in contul datoriilor clubului catre stat. Pretul jucatorilor a fost platit catre Finante, nu catre club.
[email protected] pe etnobotanice?!
va rog eu foarte civilizat sa nu il bagati in seama pe `dinamo4eva`. Din lipsa unei bune concordante dintre ratiune si tastatura, bate campii. Intai e meci echilibrat si apoi nu mai e... si deasemenea ligue1 va depasi serie A la numarul de patroni arabi. Sanatate eva.
De aici din Israel noi un grup de romani am trimis o scrisoare la U.E.F.A. prin care atentionam, excrocheria facuta de tilharul Dragomir prin transferul craiovenilor la alte echipe din prima liga.Nu se transfera nimeni cita vreme echipa este in stare de suspendare.Ar trebui sa stie asta si noul "pudel"a lui Becali,Sorin Cirtu.Nu are nimeni acte legale de liber de contract.Craiova este in coma dar nu a murit si acum juramintul: de e vreme buna de e vreme rea ciine pin-la moarte si dincolo de ea.
aresenal udinese pare un meci echilibrat , dar eu zic ca Udninese dupa ce a vandut atatia jucatori e mai slaba decat Cesena ... eu cred ca Ligue 1 va depasi si ea Seria A...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.