Alte știri din fotbal
Iuliu Mureșan a ironizat numirea lui Marius Baciu la FCSB: „Depinde dacă va avea o relație bună cu «antrenorul principal»”
0
Ministrul Apărării Naționale a organizat o întâlnire cu suporterii Stelei la stadion: „Sufletul este umilit de ani de zile”
2
E gata: primul transfer al verii la Dinamo este chiar de la marea rivală Steaua » Cine a anunțat mutarea înaintea clubului: „Abia acum începe!”
2
Peste 1.500 de bilete vândute în primele ore pentru barajul din Superligă!
0
Știri din fotbal internațional
Cei 3 fotbaliști ceruți de Cristi Chivu la Inter » 100 de milioane de euro pentru jucătorii rivalelor
0
Arsenal, bucurie așteptată 22 de ani » Cum au petrecut fotbaliștii + Mii de fani în fața stadionului
0
Declan Rice, mesaj triumfal după câștigarea Premier League cu Arsenal: „V-am spus...”
0
Chelsea n-a avut milă de rivala Tottenham » Lupta pentru evitarea retrogradării se dă în ultima etapă
0
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
100.000 de lei amendă pentru gunoiul care a fost aruncat la grămadă de ...
Libertatea
Pericolul ascuns din vacanțele în Egipt. Cazul fetiței care a murit după un ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Dumbo a câștigat primul sezon „Desafio: Aventura”. L-a învins în finală pe ...
Libertatea
CE RAU AMI PARE DE STEOAIA CA NU MAI AU JUCATORI DE VALOARE VAI DE CAPU LOR SUNT RASU EUROPEI AN FRUNTE CU JIJIII BECALIIII BHEEEEEEE SI SUPORTERI DE CONJUCTURA ASTA IE VIATA ASI VREA SA VAD DIVIZIA C FORZZAAAAAAAAAAA STINTAAA CAMPIOANA UNEI MARI IUBIRIII URAM CAPITALA
daca ne uitam in trecut mai sunt si alti jucatori indepartati pe usa din dos din era gigi...sau dati la alte echipe unde chiar joaca fotbal.....thereau,elton,bogdan stancu,badoi,cristocea,vali badea,nesu, habibou....etc...dar si jucatori cumparati pe bani frumosi care nu au jucat nimic, dar datorita cifrei de transfer s-au crezut vedete si si n-au jucat nimic, ba chiar au eliminat jucatori de valoare prin tactica'" limba in ureche" la nea jiji....surdu, plesan, carlos, arturo, emeghara
Citind mai multe stiri din sport incep sa mi dau seama si mai clar faptul ca Steaua a ajuns pe mana unor oameni care nu o merita.Daca indivizii astia nu vor parasi echipa ,multi jucatori nu vor mai avea curajul sa vina sa joace aici.Si cand ma gandesc la ce echipa a fost Steaua ,un adevarat simbol al fotbalului nu pot decat sa raman fara cuvinte si nimic mai mult.
hai cu generalii!!!
fiecare individ a avut era lui constantin,dumitru,hagi dar erau valori uitativa la radoi,lovin ei ce sunt.unul este un nimeni ba nu este un fel de caratist celalalt este un zoi cu ei nu reprezinti steaua .uitativa la ochi lui radoi are o figura de scrizo.ba nu este la fel ca si becali bolnavi
Arturo imi parea un jucator destul de bun...nu cred ca a vut timp sa arate ce poate si sa il dai aku afara cand nu ai jucatori>???....dorinel e un distrus de om si un pupincurist....cat despre fluieratul lyui mutu...suntem romani ce dreq ne meritam soarta
eram stelist infocat, dar datorita lui gigi Fecali nu mai simt nimic pt aceasta echipa...
Nu importa daca erau buni sau slabi cei doi, care nici nu prea au avut timp sa arate ce pot; oricum, un antrenor bun ii poate modela, viitorul o sa ne lamureasca. Importa insa atitudinea staff-ului, de la Dorinel la Gigi, o atitudine execrabila, mincinoasa, tiganeasca dar si inconstienta: din bruma de jucatori apti de joc, ne permitem sa mai dam 2 afara. Bravo, nimeni nu mai e ca voi!
Munteanu = caracter mincinos, infect, lipsit de seriozitate.
cand intra arthuro in teren,parca era la maal la cumparaturi.sa mai lase figurile de mare vedeta ca e un parlit.sa se duca de unde a venit ca nu are fata de steaua.diseara batem shi mutu se intoarce in italia cu coada intre picioare.vreau sa aud cum tot stadionu il fluiera pe mutu.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.