Comentarii (26)

cluj_cluj  •  09 Iulie 2019, 20:33

Semnati-va ma opincarilor articolele... desi banuiesc ca e mana lui Cratoiu

radumatei  •  09 Iulie 2019, 22:47

Mare branza. Dinamo e neinvinsa in liga campionilor. Cu mentiunea ca n-a ajuns niciodata acolo, desigur.

Victor Nedelea  •  09 Iulie 2019, 22:31

Campioana romaniei =rusinea Europei Ati vrut campiona falsa? aveti parte de lumea a treia.. mult succes acestor “campioane” care pierd coeficientul castigat de alte echipe care chiar daca nu joaca cel mai bun fotbal, dar cel putin e corect! Forza Kazakhstan and Luxembourg.

olaru_alin  •  09 Iulie 2019, 22:10
Postat de rammstein_deutschland pe 09 Iulie 2019, 21:23

Am o presimtire, in Rep Moldova o sa fie cea mai mare rusine din fotbalul romanesc :)

da' tu nu presimti an de an ca va faceti de ras chiar si in play out?!?!?!...mucles, ca voi sunteti de categorie inferioara...nu aveti dreptul sa comentati! hai, valea la antrenamente

vnelu01  •  09 Iulie 2019, 20:46
Postat de cluj_cluj pe 09 Iulie 2019, 20:33

Semnati-va ma opincarilor articolele... desi banuiesc ca e mana lui Cratoiu

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

gazistu  •  09 Iulie 2019, 22:13

nare treaba cu varsta, Astana e o echipa buna, si noi, romanii (CFR) ne credem mai buni si uite asa, venim batuti din Kazahstan. Bafta in retur, la Cluj poate intoarce scorul.

rammstein_deutschland  •  09 Iulie 2019, 21:23

Am o presimtire, in Rep Moldova o sa fie cea mai mare rusine din fotbalul romanesc :)

Gabriel Toma  •  10 Iulie 2019, 10:05

Sunteti niste habarnisti care nu cred ca ati jucat un meci la nivel profesionist si acuma aruncati cu reprosuri

Victor Nedelea  •  09 Iulie 2019, 23:56
Postat de Abigail Laslas pe 09 Iulie 2019, 23:30

Ma baneaza ăștia dacă-ți zic ce sa faci cu presimțirea ta :)

Frustrarea e mare... nu mai e in arbitru sau o “prietenie” sa ajute. Mare frustrare

Abigail Laslas  •  09 Iulie 2019, 23:30
Postat de rammstein_deutschland pe 09 Iulie 2019, 21:23

Am o presimtire, in Rep Moldova o sa fie cea mai mare rusine din fotbalul romanesc :)

Ma baneaza ăștia dacă-ți zic ce sa faci cu presimțirea ta :)

  • 1
  • 2
  • 3