Comentarii (21)

visinu  •  08 Iulie 2019, 21:00

Normal ca nu are. Ca daca avea nu pleca Dana sa caute la Radu Niculescu.

energydrik  •  09 Iulie 2019, 00:54

Eh, adevarul este ca meciul o sa fie foarte echilibrat, loturile sunt de o valoare asemanatoare, eu as merge pe mana cfr-ului pentru ca are un grup unit de jucatori si sunt sigur ca vor sa spele rusinea de anul trecut. Manea si Tucudean sunt pierderi foarte mari, cei mai buni jucatori din toata liga 1, in sezonul trecut. Ma bazez pe ambitia lui Petrescu ca o sa aleaga cea mai buna tactica, deja ii ameteste cu declaratii, coeficientul uefa e praf rau ... ma mir ca sunt "flacai" care vor sa piarda cfr, o sa ajungem cu 2 echipe in cupele europene.

merace  •  08 Iulie 2019, 21:15

Marea problema e distanta dintre Astana si Cluj, 3500 km cu avionul, si diferenta de fus orar, de 4 ore, care pot crea oboseala pentru deplasarea lunga si probleme de adaptare la fusul orar. Dar ambele echipe au problema asta cand joaca in deplasare. HAI CFR!

luisharcsa  •  08 Iulie 2019, 21:07

DP nu se plange,el abureste,Sunt convins ca a pregatit foarte bine meciul,si joaca cu maximum de concentrare.Ce spune el public,si ce spune in sanul echipei,sunt doua lucruri diferite.veti vedea maine,nu vom pierde cu Astana.Hai CFR!!!!!!!!!Victorie!!!!!!!!!!!!!!!!

Bleotu Gheorghe  •  08 Iulie 2019, 20:33

Dan Petrescu se vaita ca nu are una ca nu are alta...Hagi i-ar mobiliza sa lupte!!! Si asta a facut mereu!!! Asta este diferenta de mentalitate dintre ei!!

dinu333  •  08 Iulie 2019, 20:26

Toata ziua se plange Bursucul! Unde e ambitia? Ai dat de greu putin si gata te plangi dar daca jucai cu Barcelona, ce mai ziceai?

dubluv  •  09 Iulie 2019, 08:50

Dan Petrescu a uitat un argument la care Astana e clar peste CFR: antrenorul.

Carlos Mendoza  •  08 Iulie 2019, 22:08

A doua cea mai infecta echipa din Romania, are cel mai infect antrenor. E bine.

submarina  •  08 Iulie 2019, 21:38

Succes CFR! CFR e echipa mai buna, Djokovic inscrie!

brutusp  •  09 Iulie 2019, 10:20

Iar se plânge ca să aibă acoperire, iar după meci va atacă și arbitrii.

  • 1
  • 2
  • 3