Alte știri din fotbal
Radu Miruță, o nouă reacție cu privire la promovarea Stelei: „Ministerul nu mai acceptă ca unii să-și facă combinații pe la Steaua!”
0
Clubul din Superliga a scăpat de interdicția la transferuri, chiar înainte de startul sezonului!
2
Steaua a dat răspunsul: ce se întâmplă cu Florin Talpan » „În urmă cu aproape două săptămâni...”
11
E gata! Kennedy Boateng și-a găsit echipă, după despărțirea de Dinamo
0
Știri din fotbal internațional
Franța - Spania, bătălie epică pentru finala Campionatului Mondial » Echipele de start
8
Transfer șoc în plin Mondial! Harry Kane poate pleca de la Bayern fără acordul bavarezilorverii
0
Fabrizio Romano a anunțat: PSG transferă titularul de la Mondial » Revine după 10 ani
0
Chiar în ziua primei semifinale de la CM 2026, cea mai importantă publicație din Argentina a scris despre meciul României de la Mondial
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Atac spectaculos în Marea Neagră. Ucrainenii au scufundat nava rusă ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
si poli ce are? doua infrangeri cu partizan belgrad.... pai pana o sa ajunga poli la performantele lui dinamo.... si cum ai zis tu dinamo are doar 2 victorii (doar pe care le consideri tu...) insa poli nu are nici una... asa ca tu ciocu mic, ca sa vezi cat de penibili sunteti..... noi 2 victorii voi 0, ciocu mic, pana ajungeti voi la performantele lui dinamo.... oricum voi sunteti occidentali, educati, vestiti, fruntea.... penibilii, revolutionarii
Costel Pantilimon a avut de lucru in aceasta partida,deoarece marcajul nu a fost cum trebuia si cum se astepta Sabau,responsabili pentru linia mediana fiind Alexa si Bourceanu.Dupa partida se aseara,s-a vazut o 'gaura' in apararea lui Sahtior,dar dupa intrarea lui Cigrinsky,lucrurile au revenit la normal.Magera a fost sters,lentsi fara reactie la incursiunile pe care le-a avut.Bucur a fost omul meciului,a fructificat pasele venite din spate si a profitat de neglijenta apararii adverse.
n-am putut sa vad meciul dar am vazut golul 2 al lui Bucur- o minunatie!rezultat bun , dar calificarea foarte greu de realizat... oricum multa bafta!
felicitari echipei din Banat si sa speram intr-o calificare mult asteptata
"bah"esti cu zugravu de tac`tu.Cu mine esti Saru`mana. Ce puncte aduse de Dinamo?? Dinamo are doua meciuri castigate in cupele europene in ultimi 20 ani(besiktas si cu lever) Ce naiba? Asa va lingeti mai nou ranile pacalicilor?:) Voi sunteti o gramada de santieristi frustrati,manati de un"circar"vanzator de butelii si vanzator de vise pentru toti slabiti creduli. Vai de performantele voastre europene. Loserilor.
Felicitari Poli!Este un rezultat istoric pentru clubul vostru,dupa eliminarea lui Atletico Madrid,trebuie sa va montati si sa va reproduceti la potential maxim pentru partida retur de pe Bega.I-am evidentiat pe fundasii centrali ai lui Poli Timisoara,este vorba despre cuplul Dare Nibombe-Marian Cisovsky care au reusit sa respinga aproape orice minge introdusa in careul banatean.Au fost un zid staruitor pentru mijlocasi la creatie ai lui Sahtior,Jadson si Ilsinho.Gigel Bucur a fost exponential.
hooo turbatilor ca mai e un meci de jucat atunci sa-i laudati voi credeti ca sahtior cedeaza asa usor inseamna ca sunteti nebuni daca credeti asta
e un meci imens...care sper sa nu ramana doar UN MECI. Se joaca tur-retur. Daca Poli pierde acasa nu a facut nimic. Oricum punctele facute in tururile anterioare play-offului nu se contabilizeaza nici unde.
Daca unele comentarii se rezuma doar la"salvati de bucur sau de pantilimon"atunci e clar,minte putina in cap de... Hai Steaua,bravo timisoara
ba, vezi ca poli joaca in "PRELIMINARIILE" Ligi Campionilor pe punctele facute de mai multe echipe, printre care si DINAMO. aici tu esi loser, educatule, occidentalule si vezi ca poli joaca cu "granzii", pentru ca e a 2-a oara cand joaca in europa (nu ma lua ca a jucat in 92, ca nu se calculeaza coeficientu de atunci), de aia joaca steaua cu berisov, ca a ajuns in semifinalele uefa, poli a ajuns doar in finala cupei romaniei, adica....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.