Comentarii (11)
 •  11 Martie 2010, 11:04

Este strigator la cer faptul ca o echipa se poate califica in aceasta faza ca urmare a unei greseli evidente, recunoscute, de arbitraj. Folosirea reluarilor de faze utilizand tehnica video este urgenta. Asta nu inseamna ca Bayern nu este o echipa buna. Dar sa fie excluse calificarile pe baza unor erori grave de arbitraj

•  10 Martie 2010, 15:55

dr b are perfecta dreptate un stadion de doi banii,cu o mica corectura poate divuzia b in romania ca pt germania ala i stadion de liga 4 sau 5 nu am mai vazut de mult timp un meci in care vintu sa ingreuneze in asa mare masura circulatia balonului

•  10 Martie 2010, 15:17
Postat de pe 10 Martie 2010, 12:48

Eu nu prea inteleg ce cauta echipe din astea de provincie fara un stadion de treaba in fazele superioara a Champions League. Taranii aia din Toscana au stadion de echipa de Divizia B din Romania. Daca ai un stadion cat de cat inchis (cu acoperis macar pentru suporteri), vantul nu mai poate influenta asa de mult un meci.

dude, esti pe dinafara :)) daca ala e stadion de divizia B, eu imi doresc si eu unu la Iasi, asa de divizia B cum e :)) sfat, ai idee cate locuri are stadionul ala si cate locuri are un stadion de divizia B ?

•  10 Martie 2010, 13:49
Postat de pe 10 Martie 2010, 12:44

Bayern poate a tremurat de frig, dar atat...Cand a fost nevoie au dat repede gol, apoi la 3-2 au inchis jocul si in ultimele 25 de minute Fiorentina nu s-a mai apropiat de poarta lor. Eu zic ca Bayern a aratat ca o echipa mare, chiar daca are plin de copii in echipa. S-a vazut lipsa lui Demichelis, dar acesta va reveni in sferturi, si faptul ca Van Buyten a lipsit 3 saptamani. Iar la goluri din off-side scorul e 1-1.

La goluri din ofside s-a egalat! Diferenta este ca ziarele si televiziunile din intreaga lume si, in special ,din Romania , nu au mai protestat impotriva "furtului nemtesc" , iar Bayern nu a cerut modificarea regulamentului jocului de fotbal! Educatie , mentalitate... De aceea victoria Bayernului este logica si de bun simt!

•  10 Martie 2010, 12:48

•  10 Martie 2010, 12:44

aveon
aveon  •  10 Martie 2010, 11:22

cum poti sa scrii asa ceva?ce combinatie marchionni-jovetic?au fost 2 pase a lui gilardino,una cu calcaiul,a 2a cu capul...marchionni are poate alte combinatii,dar nu alea de la golurile de aseara.inainte sa comentezi un meci,uita-te la el,macar la rezumat...

•  10 Martie 2010, 10:38

Bravo,frumos articol,asa ceva place scurt si proaspat fara sa fiti subiectivi

•  10 Martie 2010, 09:23
Postat de pe 10 Martie 2010, 02:59

Iar ati scris de pe wc. Golul doi al Fiorentinei a fost marcat de Jovetic dupa o pasa a lui GILARDINO!! Gilardino!