Alte știri din fotbal
Ilie Dumitrescu a comentat plecarea lui Daniel Pancu de la CFR: „Nu are cum să-ți meargă”
0
Ioan Varga l-a contrat imediat pe Daniel Pancu: „Zici că a câștigat Champions League!”
0
Raul Rusescu a ales Dream Team-ul Superligii: „E surpriza sezonului!”
0
Ultima notă primită de Ciprian Deac ca jucător » Cine e repetentul pentru antifotbal în CFR Cluj - FC Argeș
0
Știri din fotbal internațional
„Omis” de Gică Hagi la echipa națională, Adrian Șut a cucerit al doilea trofeu în Emiratele Arabe Unite
0
Delegația echipei calificate la Mondial, băgată în carantină din cauza epidemiei de Ebola
0
Cesc Fabregas, reacție tăioasă față de obiectivul lui Chivu: „E o lipsă de respect. Sigur nu va juca la Inter!”
0
Șarmanta prezentatoare TV a fost cucerită de stilul lui Cristi Chivu: „Mi-a plăcut ce a încercat el să transmită”
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
1
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Adevărul despre Berilă, criminalul care a ucis șase oameni într-o singură ...
Libertatea
SURSE Leafa lui Nicușor Dan crește cu peste 1.000 de euro. Cât vor încasa ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Dacia, afectată de Rabla 2026. Se poate schimba lista mașinilor ieftine: ce ...
Libertatea
Daca aceasta fantoma a fotbalului romanesc, bate cu 72-0, echipa mea de suflet, promit ca ma arunc de pe podul grant: IN CAP !
"calificare-calificare", "tiki-taka barcelooonnnaaa"...ia sa sari, ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
72-0 sa fie gigica, ca daca prezici la fel ca "2000 de ani jucam si partizan nu ne da gol", e bine pentru DINAMO !!
mate negre ,gandire superioara.
"O să vină vremea cînd o să vedeţi Steaua în finala UEFA Champions League şi în finala Europa League. O să vedeţi" " Vin si plusez ce zice Becali Gheorghe si zic ca o sa vina vremea cand vom vedea FCSB (o mica corectie ) in finala UCL si in finala UEL in acelasi sezon !!!!!! Ascultati la mine , asa va fi, cu siguranta , 100 %....se va intampla tot in acelasi an in care George va stii fotbal si nu va mai abera avioane dintr-astea. Medicamenteeeeeeeeee !!!!!
Medicamente, medivamenteeeeee.....!!!!
gheorghe ce fumezi bah ? pari intr-o lume paralela :)))))
bun, te reapuci ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
O să vină vremea cînd o să vedeţi Steaua în finala UEFA Champions League şi în finala Europa League. O să vedeţi", a spus Becali ... *** ăsta e patron la *** ... Ce să-i mai ceri ...?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.