Alte știri din fotbal
Publicul i-a cerut demisia lui Prepeliță, iar Dorinel Munteanu a dezvăluit dialogul de pe gazon: „Asta i-am spus”
0
Rapid - U Cluj, meciul zilei în Superliga » Reporterii GSP transmit de la stadion
0
FCSB, luată peste picior de o echipă din Turcia: „Suntem mult, mult mai buni decât ei”
1
FC Argeș - UTA » Tot play-off-ul e cu ochii la Mioveni! Clasamentul în timp real
1
Știri din fotbal internațional
On fire! Valentin Mihăilă a înscris al doilea GOL consecutiv în 2026
0
Nottingham Forest transferă de la Manchester City! » Toate detaliile mutării
0
Judecătorul a refuzat solicitarea lui Real Madrid în cazul Negreira » Laporta: „Mă bucur că le-a închis ușa-n nas!”
0
Leeds - Arsenal, în etapa 24 din Premier League » Autogol caraghios
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Când poate criminalul de la Perla să ceară din nou eliberarea condiționată. ...
Libertatea
Autostrăzile A7 și A8, integrate în planurile NATO. Detalii despre ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Adriana Georgescu, avocata prinsă cu șpaga de 60.000 de euro a fost ...
Libertatea
Daca FCSB va ocupa locul 4 fara ajutor, atunci au echipa, dar cind te domina o echipa fara valori atunci esti o echipa de pluton, nu mai comentati atit de Dinamo, vedetiva de echipa voastra TITRATA, ca nu jucati nimic si mai si spuneti ca ne bateti inainte de a se juca, VAU DAT AIA CU TERENUL IN CAP SA VEDETI CE O SA VA DEA ROZENBORG
iar visezi sau trragi pe nas
Cu 72-0 e imposibil sa pierdem dar noi sa castigam cu cel putin 2-1 e posibil !!!
PROSTUL NU E PROST DESTUL DACA NU E SI FUDUL VECHI PROVERB ROMANESC PE CARE BECALII DANDU_SE MACHEDON NU IL STIE
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
gândire de ***. ăsta e... altul mă-sa nu mai face. dar nu zicea măria sa, după meciul tur, că 2000 de ani numai dau sîrbii gol FCSB-ului?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** dumnezeu ti a dat palme cu nemiluita tu marele credincios nul e ai vazut si simptit ce mai vrei esti gata mandriea si prostia se plateste loaza hu hu dinamo nu pierde cu campioniii ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
io zic asa si e doar parerea mea. gigi greseste ca nu s-a investit banii mai multi. daca m-ai loa vreo doi-trei jucatorii de valoare io zic ca eram califica-ti fara probleme. aseara a fost si ghinion dar am mare incredere in radoi. e cel m-ai potrivit pentru steaua. urmeaza al cincilea canpionat lejer.
*** asta este un MAREEEEEEEE idiot si un prost arogant! L-am urmarit si eu aseara in direct si mi-am dat seama ce fel de om este.In aceste conditii nu poti sa spui ca FCSB poate sa joace vreodata o final europeana!!!Dar asta viseaza neuronul lui cel mic si asta spune!Aci ca da steaua dac nu mai produce bani aci ca nu o sa dea niciodata cat va trai el!!! Cum a mai zis si tampenia aia ca nu le mai da gol Partizan in 2000 de ani! Pai daca le-a dat 4 in 90 minute calculati cate le dadea in 2000 de ani!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.