Alte știri din fotbal
Adrian Mutu a numit favorita la titlu în Superliga: „Are un plus”
0
Ce răsturnare! Cu sabia falimentului deasupra capului, clubul din Liga 2 evită dezastrul: „Mesajul este clar”
0
Două transferuri în Superliga » Era văzut „noul Ronaldo”, dar acum ajunge în România
3
Florin Prunea: „Ei fac echipa perfectă în Liga 1”
1
Știri din fotbal internațional
„Infuzie de petrodolari” la Manchester City
0
Cauza accidentului rutier în care au murit fanii lui PAOK » Mărturia șocantă a unui supraviețuitor
0
„Portugalia va câștiga Mondialul pentru Diogo Jota” » Singurul antrenor din Superligă prezent la Campionatul Mondial precedent și golgheterul echipei de play-off îi văd favoriți pe lusitani în 2026
0
Arsenal, te simți?! Anthony Gordon, discurs viral despre diferența dintre Champions League și Premier League: „Necruțător!”
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
Pereți desenați, gumă pe mobilier, pături arse – un cabanier explică de ce ...
Adevărul
„Îl pregăteam pentru Liga Elitelor” » Dezvăluiri despre problemele neștiute ...
GSP SPECIAL
„NATO, ca garanție de securitate, este efectiv terminată”. Avertismentul ...
Libertatea
astia de la rapid nu au mai jucat in europa de pe vremea lu ceausescu dar se baga si ei aiurea ...
Du-te ma bateti coasa!
nu va este rusine sa mai faceti comentarii.dupa ani la rand cand erati ciuca batailor in CL,anul trecut era sa va bata Tiraspol de 2 ori iar anul acesta numai norocul va impiedicat sa pierdeti cu pustii aia care sunt f slabi in campionatul Elvetiei.sunt tare curios sa vad cate puncte face-ti in grupe "camionilor".
Daca si-ar gasi dinamo cate un flavius moldovan in toti adversarii din Europa...nu ar mai avea probleme...ar defila. dar flavius este numai unu !... blatist nenorocit!!!!!
pai daca unii sunt elliminati de haiduk ... ce pretentii de CL sa mai avem???? nemernici aia nu sunt in stare sa aduca puncte , si au stricat munca Stelei si a Rapidului. Si mai vor sa si ajunga direct in grupele CL ... desi ne-au facut de ras in EL. ....i-am vazut aseara cu "U" cat de buni sunt...deja au schimbat 2 generatii de jucatori de cand se pregatesc ptr CL!!!
decat sa ne facem de ras, mai bine mai putine
Nimic suprinzator! Poate de acum incolo contribuie si "maretele" dinamo, Cfr, Vaslui si Timisoara, eternele perdante in Europa! Si Rapid desigur, cu conditia sa si ajunga acolo!
vai si ce rau imi pare ,sa nu se mai ingamadeasca toti pt primu loc doar pt malai, sa vedem atunci cine mai pupa CL ,pun pariu ca tot doar Steaua care a jucat mereu trecand de baraje nu ca alti mocca , la munca nu la intins mana ,oricum avem un fotbal de 2 lei
Rusine!...adevaru este ca noi nu facem fata cu 6 echipe in europa...ne facem de ras an de an...dinamo timisoara vaslui nus echipe care sa joace in europa...noua near prinde bine ca sa modificam campionatu intern..sa avem mai putine echipa...12 sau 14 maxim...asha ar fi un campionat mult mai disputat si sar forma doua trei echipe care sa joace fotbal si in europa...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.