Comentarii (431)
napocarepublic
napocarepublic  •  13 August 2019, 22:37
Postat de juliusmad pe 13 August 2019, 22:35

dap. pari mai inteligent cand inventezi cuvinte. te-am rugat sa nu te mai bagi in seama. azi joaca echipa ta si tu cauti sa fii inteligent desi nu e cazul :))

Argaseala potzi sa te uiti la meci fara provocations?

ghostark
ghostark  •  13 August 2019, 22:37
Postat de tonyys pe 13 August 2019, 22:33

N-am mai văzut niciodată o echipa britanică atât de slabă la fazele fixe, atât în apărare cât și în atac.

Esti mic de ani probabil, daca apucai sa vezi meciul lui Chelsea (echipa a 3-a) cu FC Harababura Popesti Leordeni nu mai veneai cu asemenea ineptii.

juliusmad
juliusmad  •  13 August 2019, 22:37
Postat de Andreea Claudia pe 13 August 2019, 22:32

Oare cat ar fi rezistat Deac la clona fcsb becalista cu acest joc slab pe care l-a avut in ultimele partide? Mare lucru sa ai un antrenor care simte jucatorii la antrenamente...

politica Stelei e sa joace cu tineri, politica cfr-ului.....ma lasa rece :))

886757651689852
Andreea Claudia  •  13 August 2019, 22:36
Postat de juliusmad pe 13 August 2019, 22:35

dap. pari mai inteligent cand inventezi cuvinte. te-am rugat sa nu te mai bagi in seama. azi joaca echipa ta si tu cauti sa fii inteligent desi nu e cazul :))

Ce cauti aici, gigistule slujitor?

1401192300199411
Daniel Irimescu  •  13 August 2019, 22:36

Le mai dam una in r 2 dsca jucam ca in r 1

juliusmad
juliusmad  •  13 August 2019, 22:35
Postat de napocarepublic pe 13 August 2019, 22:33

Esti si oblonar Argaseala

dap. pari mai inteligent cand inventezi cuvinte. te-am rugat sa nu te mai bagi in seama. azi joaca echipa ta si tu cauti sa fii inteligent desi nu e cazul :))

juliusmad
juliusmad  •  13 August 2019, 22:34
Postat de utilizator șters pe 13 August 2019, 22:32

Ce cautati ma *** la meciul asta?! hai ca la 0-0 mai intelegeam, trageati si voi sperante ca ne-a jjijji de barba, dar acum?! :-)))) la voi prostia si nesimtirea e impresionanta, asa ca aveti si voi ceva cu ce va puteti lauda! :-))))

stii care e ironia? tu esti un fel de jiji. becali a spus ca s-ar bucura ca cfr sa nu se califice. dan petrescu a zis ca el e roman si spera sa se califice toate echipele romanesti :)). te-ai prins?? :))

tonyys
tonyys  •  13 August 2019, 22:33

N-am mai văzut niciodată o echipa britanică atât de slabă la fazele fixe, atât în apărare cât și în atac.

napocarepublic
napocarepublic  •  13 August 2019, 22:33
Postat de juliusmad pe 13 August 2019, 22:31

am observat vocabularul...lipsa :))

Esti si oblonar Argaseala

juliusmad
juliusmad  •  13 August 2019, 22:32
Postat de utilizator șters pe 13 August 2019, 22:32

Ce cautati ma *** la meciul asta?! hai ca la 0-0 mai intelegeam, trageati si voi sperante ca ne-a jjijji de barba, dar acum?! :-)))) la voi prostia si nesimtirea e impresionanta, asa ca aveti si voi ceva cu ce va puteti lauda! :-))))

intrebarea e ce cauti tu la meciul asta, romane :))). nu aveti meci cu vis de bucuresti??

  • 1
  • •••
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • •••
  • 44
Comentează