Comentarii (431)
red_white_
red_white_  •  13 August 2019, 23:01
Postat de juliusmad pe 13 August 2019, 22:56

omul are un punct de vedere dar tu suferi cam mult. campionatul scotiei nu e foarte bine cotat. nici cand iti aduce argumente nu il crezi? incearca sa nu intri in hora postacilor care vorbesc doar de Steaua desi azi joaca alta echipa :))

Pai cum ma nene sa ai asa punct de vedere ? Uite..levante este mai buna decat juventus. Ptr ca spania sta mai bine la coeficient. Cum a r fi sa spun eu asa ceva ? Pai nu ma scuipa lumea ?

utilizator șters
utilizator șters  •  13 August 2019, 22:58
Postat de Daniel Irimescu pe 13 August 2019, 22:55

Deac a obosit

corect. ar trebui paun (dar aici e limita gandirii defensive a lui dan, ii e frica sa bage pe cineva mai ofensiv)

1401192300199411
Daniel Irimescu  •  13 August 2019, 22:57

Calm calm ca si astia vor obosi si ii prindem pe contra

juliusmad
juliusmad  •  13 August 2019, 22:57
Postat de selby pe 13 August 2019, 22:55

E bătaie de joc la adresa ta. Plus, nu sunt moderat.

am inteles, e starea ta de fapt :)). ei, nu trebuie sa fii prea aspru cu tine, oricum nu ne intereseaza, *** :))

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

juliusmad
juliusmad  •  13 August 2019, 22:56
Postat de red_white_ pe 13 August 2019, 22:52

Cat de hateri sunt astia frate ! Nu ii vad bine daca cfr se califica..cei 2-3 fcsbisti de aici au luat o razna..mlada mai buna ca celtic :))))

omul are un punct de vedere dar tu suferi cam mult. campionatul scotiei nu e foarte bine cotat. nici cand iti aduce argumente nu il crezi? incearca sa nu intri in hora postacilor care vorbesc doar de Steaua desi azi joaca alta echipa :))

selby
selby  •  13 August 2019, 22:55
Postat de juliusmad pe 13 August 2019, 22:54

:)))) ***?????? ce e aia? e starea ta de fapt??? :))))))

E bătaie de joc la adresa ta. Plus, nu sunt moderat.

tonyys
tonyys  •  13 August 2019, 22:55
Postat de selby pe 13 August 2019, 22:54

Și Alashkert mai bună ca Maccabi. Iar de Astana a zis Gigi: le dadea 5 din pauză. :))

Pai maccabi a pierdut acasă cu amatorii de la sudova, CFR doar cu trageri grosolane de timp a scos un egal chinuit în Israel.

tonyys
tonyys  •  13 August 2019, 22:54

La cum se joaca CFR mai incaseaza cel puțin 2 goluri.

juliusmad
juliusmad  •  13 August 2019, 22:54
Postat de selby pe 13 August 2019, 22:53

* care au (***!)

:)))) ***?????? ce e aia? e starea ta de fapt??? :))))))

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

becalidinamovit
becalidinamovit  •  13 August 2019, 22:52

vrem sa stim reactia regelui .becali nici o declaratie nimic ? cred ca sunt in lacrimi acum cei doi isi lingsupararile

  • 1
  • •••
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • •••
  • 44
Comentează