Alte știri din fotbal
A gafat în derby, iar Rapid l-a cedat definitiv în Liga 2!
0
Farul și Csikszereda, eșecuri cu echipe din Bulgaria și Croația în amicale
0
Rapid, egalată de Kosice la ultima fază » Vulturar a înscris de la 60 de metri
3
Gest sfidător făcut de jucătorii Craiovei la debutul în preliminariile Ligii Campionilor
9
Știri din fotbal internațional
Șoc în Brazilia » Neymar ia în considerare să se retragă definitiv din fotbal
0
„Fiu de c***ă” » Scandalul dintre Mbappe și senatoarea din Paraguay capătă proporții: „I-am scris, să vedem dacă știe să citească”
0
La două săptămâni după ce a declarat că vrea să revină în România, Florin Motroc a semnat cu noua echipă
0
Chelsea și-a prezentat oficial transferul de 47 de milioane de euro!
0
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
10
Donald Trump a anunțat cel mai important ajutor militar acordat de el ...
Libertatea
Tulburarea neștiută de care suferă Matt Damon. Dieta severă pentru filmul ...
Adevărul
Arena din România pe care a jucat Arsenal a ajuns o junglă!
GSP SPECIAL
Mărturia unei foste lucrătoare în azilele lui Viorel Pașca: „Au fost și ...
Libertatea
si,in meciul tur ati fost norocosi ca ati invins,se urcasera aia pe voi de nu mai stiati cum sa va tavaliti pe jos numai sa treaca timpul mai repede...va asteptam duminica in alt "infern ros-albastru" panaramelor!!
cufuricii ar face bine sa nu mai comenteze...au jucat aia cu voi de parca incepusera pregatirea de iarna si,cu toate astea nu ati tras nici macar un sut pe poarta!!
cufuricii ar face bine sa nu mai comenteze...au jucat aia cu voi de parca incepusera pregatirea de iarna si,cu toate astea nu ati tras nici macar un sut pe poarta!!
CFR s'a comportat la nivelul anului 1907...
@sundancekid, corect ... au o obsesie maladiva cu chestia asta! altfel, asta e valoarea reala a "campioanei" Romaniei ... Daca n-ar fi foarte trist si rusinos pentru imaginea noastra a celorlalti, m-as bucura din tot sufletul! :(
@sundancekid, corect ... au o obsesie maladiva cu chestia asta! altfel, asta e valoarea reala a "campioanei" Romaniei ... Daca n-ar fi foarte trist si rusinos pentru imaginea noastra a celorlalti, m-as bucura din tot sufletul! :(
varza de cluj pai cu un antrenor care nu a antrenat decat echipe care trageau sa scape de retrogadare ce pretentii sa mai ai
bah stiti care-i primul roman care a spart o banca elvetiana??? cartzu ma el este.
DEMISIA!!!!!!!
e momentul schimbarii in gruia! in frunte cu cartu, i.muresan, cadu, tony, claro, nuno si ceilalti care s-au saturat sa castige trofee si sa joace fotbal! pacat ca pierdem meciurile care chair au miza! sezonul e compromis, e nevoie imperativa de sange proaspat! hai CFR !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.