Alte știri din fotbal
Turcii insistă pentru transferul lui Musi: care este poziția celor de la Dinamo
1
Petrolul - Farul, primul meci al zilei în Superligă » Deschidere de scor în minutul 32 cu un procedeu spectaculos
0
Echipa care vrea în Superliga a luat trei goluri în nouă minute de la o echipă de Liga a 3-a
0
Mihai Toma și-a dat note singur » Capitolul la care e de doi: „Acolo nu prea...”
0
Știri din fotbal internațional
Ghinion înainte de Mondial » Argentina a pierdut unul dintre campionii săi
0
Aiuritor! Fostul selecționer, DEMIS după ce și-a obligat echipa să stea trează 28 de ore la sfatul ChatGPT
0
Gol 100% românesc în Gaziantep - Konyaspor
0
Anunțul zilei în Premier League » A avut loc primul contact între Liverpool și Xabi Alonso
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
4
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Cine este Alex Pretti, bărbatul de 37 de ani împușcat în timpul protestelor ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Vladimir Putin nu vrea negocieri de pace și ar putea opri războiul doar ...
Libertatea
Nu e chiar sat, este un oraș mărișor chiar, comparabil cu Bacăul sau Aradul …
totusi ...lipsa lui Vinicius este vizibila prin lipsa lui Burca,,,Arlaushis bun,Omrani F bun ,Deac locomotiva CFr-ului,Sigurjonson=mai aduceti inca doi islandeji la Cluj,Petrila -se va vinde pe bani multi..,il vrem pe Vinicius inapoi,Costache pe banca,chipciu dribleaza doar de a latul
fcsb nu mai e demult o echipa profesionista, niste amatori in frunte cu ciobanul Becali
Nu trebuia sa incaseze nici un gol CFR si sa dea vreo 5-6, nu-i vad bine in fata unei echipe din Vest, n-am incredere in Sumudica, e mai degraba un clovn decat antrenor
CFR-ul e mai subtire ca anul trecut ...!!! Cestor e modest , Rodrighez nu are loc la CFR ...!!!! Sigurjonson cam moale pentru un inchizator ...!!! E prea vizibila lipsa lui Vinicius ....!!!! Omrani nu este atacant de C L ...!!!!
N-au aparut la stiri in ultima vreme cu bune sau rele, sunt niste anonimi din Balcani, de ce sa-i cunosc
vezi in amicale
Pai nu te lauda ca n ai motive..te lauzi cu lipsa de cultura si educatie..foarte grav ca n ai auzit de orase care sunt la 500 km distanta de tine.ca n ai auzit de un sat mexican,ok.dar ca n ai auzit de banja luka..1.sa nu te lauzi ever cu asa ceva.2.nu stiu pe unde ai vietuit pana acum..
Nu neaparat, din Ungaria, Austria, Polonia, Cehia, Ucraina, na vecinii nostri :)
felicitari cfr
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.