Alte știri din fotbal
750.000 de euro către Neluțu Varga dinspre deținătorii drepturilor TV ale Ligii 1: afacere imobiliară sau ajutor pe ascuns pentru CFR Cluj? » „N-aveam nicio problemă s-o facem direct”
0
Efect de domino la FCSB: „Ne gândim să meargă împrumut”
3
Postul unde România are cele mai mari probleme în viziunea lui Florin Prunea
2
Adi Mutu și hăul remarcat la Istanbul: „Când aud asta...”
5
Știri din fotbal internațional
Detalii de la negocierile dintre Juventus și Dusan Vlahovic
0
Senegal a adus trofeul Cupei Africii în Europa: paradă în fața a 70.000 spectatori
0
Întărire de marcă pentru Real Madrid: revine pe teren după patru luni
0
Thiago a izbucnit în lacrimi în minutul 20 al meciului caritabil dintre Liverpool și Borussia Dortmund
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Cel mai periculos oraș din lume: oamenii trăiesc doar 35 de ani din cauza ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Otrăvitoarele din Şiria. Povestea femeilor care își omorau bărbaţii cu ...
Libertatea
Pai nu te lauda ca n ai motive..te lauzi cu lipsa de cultura si educatie..foarte grav ca n ai auzit de orase care sunt la 500 km distanta de tine.ca n ai auzit de un sat mexican,ok.dar ca n ai auzit de banja luka..1.sa nu te lauzi ever cu asa ceva.2.nu stiu pe unde ai vietuit pana acum..
te poti face doar stelist ..asa ramai fcfcsbist ..***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sunt la stadion la Steaua....s-au convertit si acum sunt Talpanisti de mici. S-au saturat si ei fcsb.
Prostia ta nu poate fi egalată niciodată !
fara stadion,fara culori,fara palmares,fara nume
topola le a dat cu terenu in cap fcfcsbului ..trupa fara nume, fara palmares ,fara palmares ,fara stadion .(.cred ca fcfcsb-ul mai are tabela .).
Dave la 3-1 s-a arncat in garla !!
Clona CSA? Da, mâine.
Da, de la 7, pe 7 a 7-a! :-))) FC fcsb când joaca in UCL?! :-)))
gooooooooooooooollllllllllll cfr 3-1 si tristete la gigisti :))))))))))))))))))))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.