Alte știri din fotbal
Petrolul nu se mai oprește! Al doilea transfer în doar trei ore: a semnat și Israel!
0
Petrolul sfidează insolvența: contractul care sparge toate plafoanele pentru atacantul de Premier League! » Salariu de vedetă și clauză de eliberare cu procent pentru jucător
5
LPF a modificat programul abia anunțat al etapei din Superliga » Când se joacă acum Dinamo - Universitatea Craiova
0
Retrogradat cu Hermannstadt, Tiberiu Căpușă rămâne în Superligă: prezentat oficial
1
Știri din fotbal internațional
Probleme la naționala Angliei înainte de „sfertul” cu Norvegia! Una dintre vedete a fost IZOLATĂ de restul colegilor
0
O ziaristă americană a dat un autogol Mondial » Fanii au ironizat-o: „După logica ta, ei au înfruntat 50 de state!”
0
Ministra anti-migrație a pus „tunurile” pe marocani, după scenele de aseară: „Acești «suporteri» se poartă ca niște nebuni. Nu vă e rușine?”. Ce s-a întâmplat pe străzi
0
Kasparov îl contrazice pe Collina pe arbitrajul din Argentina - Egipt: „Distorsionare a logicii”
0
Lifestyle
Eliminat de la Mondial, dar consolat de iubită într-o vacanță de lux » Starul din Premier League a uitat de fotbal
0
Iubita lui Yamal, mesaj viral înainte de Spania - Belgia » Vrea să vadă un alt bărbat pe gazon, nu pe starul Barcelonei: „Fă tot ce poți! Auzi? Absolut totul”
2
Andreea Bălan și Victor Cornea au dat nas în nas cu Novak Djokovic la Wimbledon: „Cel mai...”
2
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
Dan Barna, fost vicepremier și fost lider USR, audiat la DNA, în dosarul ...
Libertatea
De la contesa-programatoare la „mama Wi-Fi”. Femeile care au schimbat lumea ...
Adevărul
Se împlinesc 20 de ani de la Mondialul Italiei » 3 povești neștiute din ...
GSP SPECIAL
Profilul votanților AUR, analizat în detaliu de sociologii Mircea Comșa și ...
Libertatea
Cine mai voteaza impotriva lui Dinamo asa pateste!!! Bravo Dinamo Zagreb!
Vorba aia...cand esti prost, stai acasa ! Pai la penalty decisiv il pui pe Golofca sa execute cand a jucat tot meciul ca o cizma? Petrescule, ti-o meriti !
S-au investit in buzunarul lui Nelutu' Varga. Pai tu vrei sa te califici cu *** de la FCSB de gen Balgradean si Golofca?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
vine banii din ucl :))) 100.000. falimentu kvsc
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
a dat ''buleala'' cu boli
BOLI SI GOLOFCA ***..PACAT....
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Felicitări Golofca !!! Felicitări Boli !!!
Bah sincer imi pare rau ptr CFR, *** si sa-si vada in lungu' nasului. Hai pa, va pupa tati.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bine ba Golofca, nu mai prinzi echipa la cfr! Hahahahahaha hahahahahaha hahahaha muahahahahaaha muahahahahaaha mia hahahaha hahah ha ha :)))))) afară!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.