Alte știri din fotbal
Adrian Mihalcea a jubilat la interviu, după ce a urcat pe loc de play-off: „Pfoai, îl iubesc”
0
Explicații pentru lipsa VAR de la Slobozia - Hermannstadt: „Cum adică «nu funcționează»?”
2
UTA obține victoria care aruncă în aer calculele pentru play-off! Cum arată noul clasament din Superliga
8
Rapid - U Cluj, meciul zilei în Superliga » Echipele de start + Reporterii GSP transmit de la stadion
3
Știri din fotbal internațional
Scor de neprezentare în duelul din Emirate dintre Adrian Șut și antrenorul Ciprian Panait
0
Pisa a înregistrat un nou eșec în Serie A » Marius Marin a fost înlocuit la pauză
0
On fire! Valentin Mihăilă a înscris al doilea gol consecutiv în 2026
1
Nottingham Forest transferă de la Manchester City! » Toate detaliile mutării
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Când poate criminalul de la Perla să ceară din nou eliberarea condiționată. ...
Libertatea
Fundația lui Mihai Neșu, protejată de către stat. A scăpat de plata ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Adriana Georgescu, avocata prinsă cu șpaga de 60.000 de euro a fost ...
Libertatea
Antrenor de 2 lei dai un gol si kuru'n poarta,pleaca si lasa pe altul ! Nu stiu dupa ce ai venit...a da dupa bani....Daca ramanea antrenorul dinaintea ta era mai bine,cat de *** poate fi conducerea Kfr-ului acum !!? Plateste mai mult pentru mai putin !! Te mai miri ca nu mai vine nimeni la stadion !!???
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Chefereul nu joaca absolut nimic, doar mingi la bătaie și face fixe!! E greu in Europa, fără cooperative, arbitrii și politruci care sa tragă pentru șmecherii din Gruia. Tipic pentru ignorantii definitivi adunați pe la porțile UM Ghencea, se bagă si ei in seama pe orice articol, deși ar trebui sa comenteze numai știri legate de sistemul sovietic, care a creat monstruozitatea CSA. Talambii vorbesc despre implicarea politicului, tocmai ei care sprijină o făcătură anacronica, apărută in 2017, la semnătura ministrului PSD și cu acordul total al guvernului PSD. Nu realizează naucii enormitatea acestei rătăciri politicianiste: România este UNICA țara UE in care mai exista aberația CSA impusa cu forța de trupele lui Stalin in 1947! Jalnice personaje!
Ne-am speriat degeaba! Maccabi a fost un adversar facil, cu o apărare penibilă și un Cohen care a dat atâtea pase greșite că mă mir cum de n-a dat antrenorul lor în apoplexie. Oricum, totu-i bine când se termină cu bine și sper ca vacarmul din retur să nu împideice calificarea CFR-ului. Succes! Lor și celorlalte trei echipe românești! Iar catalynn-ii să se păstreze pentru liga noastră, că deja dau în ridicol...
Astana e o echipa atat de buna incat a scos un 0-0 in deplasare cu alta super-echipa, FC SANTA COLOMA (Andora). Asa e Bursucule, ati eliminat o super-echipa. :)))
Dovedești încă o data ca pe lângă faptul ca ești prost, nu ai avut niciodată treaba cu Steaua și nici nu ai, ești doar o cioară vopsită cum se spune, sau câine.
Astia-s aplaudacii psd. Treaba lor, s-ar putea sa se trezeasca, sau nu.
Veșnicii perdanți in Cupele Europene asimilate in mintea lor putina cu olimpismul unde importantă e participarea nu rezultatul au încasat o manita de pe la unii din Israel. Bravo Dane, succes in retur!
Iar pierde. Tic.bis pronosticul. La tas cu voi, fcsbistiilor
Faptul ca declaratiile ceferistilor sunt realiste creeaza premiza unei calificari, pentru ca 1-0 nu e destul, iar returul va fi greu, chiar foarte greu. De data asta, nu mai este chiar atat de exagerata "umflarea"adversarului de catre Dan Petrescu, Maccabi chiar e o echipa periculoasa.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.