Alte știri din fotbal
Gigi Becali, l-ai auzit?! » Marius Baciu vrea obligatoriu transferul atacantului la FCSB în această vară
0
Cine a încurcat paharele? Gabi Tamaș, prezentat oficial pentru a doua oară de aceeași echipă, în decurs de două luni!
2
Anchetat pentru meciuri trucate, Djokovic zburdă în amicale: victorie pentru CFR Cluj, la final de cantonament
0
Negocierile avansează, Ștefan Baiaram e tot mai aproape de transferul verii! Peste Darius Olaru!
16
Știri din fotbal internațional
Thierry Henry a prezis campioana mondială din acest an, cu o singură condiție
0
Didier Deschamps a scris istorie în „sfertul” Franța - Maroc și a dezvăluit marea provocare dintr-un vestiar plin de vedete
0
Cum se simte Kylian Mbappe, după ce a părăsit accidentat meciul Franța - Maroc
0
Encore une fois: Franța își așteaptă adversara din semifinale! A avut emoții 60 de minute cu Maroc, apoi a decolat
18
Lifestyle
Andreea Bălan și Victor Cornea au dat nas în nas cu Novak Djokovic la Wimbledon: „Cel mai...”
2
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Cât costă un litru de benzină și motorină, vineri, 10 iulie 2026, în ...
Libertatea
Cel mai bun oraș din lume pentru trai în 2026 se află în Europa. Ce ...
Adevărul
Se împlinesc 20 de ani de la Mondialul Italiei » 3 povești neștiute din ...
GSP SPECIAL
Dmytro Kuleba, fost ministru de Externe al Ucrainei, despre dronele rusești ...
Libertatea
Aia alti antrenori de care zici , au demonstrat pe undeva? Te bagi ca proasta n seama . Spre deosebire de alti antrenori ,dan a antrenat si echipe mici , gen unirea urziceni. Rubin kazan etc etc. Ai sa spui ca pt bani . Da si pt bani dar si pt experientza. Daca esti cat de cat obiectiva, fa comparatie intre dan si oricare antrenor roman ,si ai sa vezi ca le da clasa , cel putin la astia din ro. Ca mai zicea un prost pe aici xa e antrenor zero barat.
Ba chiar pt el era. Accept eu scuzele :)).
Dane nu esti prost dar esti o pacoste pt fotbalul romanesc din doua mari motive :te intorci in romania cand iti dau un sut in fund de la alte echipe si profiti sa iei locul altor antrenori datorita relatiilor si al doilea motiv este ca nu te intereseaza deloc fotbalul romanesc doar cv-ul personal ; am ajuns sa urasc cfr cluj din cauza ta cu toate ca sant de origine clujean !!!
Scz nu pt tine era
Baiete pune mana si te uita ce a facut Astana cu o echipa din Andorra. Iti spun eu ca tu nu esti in stare sa cauti. 0-0 cu Santa Coloma:)))))))
Dane, în afară de gigişti nu te contestă nimeni!!! Veziţi de treaba ta şi cîstigă încă odată campionatul... macar să crape de ciudă ori de bătaie luată de la cioban !!!
E zero barat ca antrenor! A terminat in corzi dubla cu o echipa de 2 lei, dupa ce a inlocuit oamenii din atac si s-a aparat in 16 m. Campionatul l-a luat pe tava la lupta cu o echipa antrenata de patron. Caracter infect, antrenor de 2 lei...
« Modestule », ultimul campionat (« editie » - cum spui tu) « l-ai luat »... de la Minteuan! Ai scos doar « painea, gata coapta » din cuptorul performantei! Dar, stii zicala cu laudatul? « lauda-ma gura, ca de nu mai lauda, buna palma-i capata »...Asa dar, continua cu grija si...blandete!
Iar asta vine dupa ce Dudelange, au pierdut dubla mansa cu Valletta. Parca si despre aia ni se spunea ca sunt echipa serioasa.
Lamentarile permanente ale lui Dan Petrescu ii stirbesc din valoarea rezultatelor. Te plangi o data, de doua ori, de noua ori, dar chiar sa comploteze tot universul tot timpul impotriva lui Dan Petrescu, e prea mult. O mai fi avand si universul alte treburi nu numai sa-l impiedice pe Dan Petrescu sa fie cel mai bun. Cea mai tare poanta a lui Dan (posibil involuntara) e ca mentioneaza laudele antrenorului israelian, numai ca ar fi trebuit sa-si dea seama ca si oponentul lui apeleaza la "umflarea" adversarului asa cum face si Dan, ca sa aiba acoperire la esec. Eu ii doresc succes lui Dan si CFR-ului in CL si il sfatuiesc sa renunte la lamentarile de genul asta, pentru ca tocmai astea ii sifoneaza victoriile.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.