Alte știri din fotbal
PNL, mesaj emoționant după decesul lui Gabi Mureșan: „Asta stă mărturie”
0
Eugen Trică și-a găsit cu greu cuvintele după decesul lui Gabi Mureșan: „Credeam că e fake. I-am dat și mesaj”
0
Ionuț Rada, după moartea lui Gabi Mureșan: „A fost o onoare”
0
Reacție tulburătoare de la CFR Cluj, după moartea prematură a lui Gabi Mureșan: „Ne lipsești deja”
0
Știri din fotbal internațional
Șeful arbitrilor neagă influențe externe și explică deciziile din Argentina - Egipt: „Nimeni nu le poate pune la îndoială integritatea”
0
Anunț despre titularul Franței înaintea „sfertului” cu Maroc » Ce a decis lui Real Madrid pentru Tchouameni
0
Dat afară de portughezi, Roberto Martinez are deja o ofertă! » Ce echipă ar putea prelua antrenorul spaniol
0
Mesajul lui Cristiano Ronaldo după ultimul meci la Campionatul Mondial
0
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
10
Un mecanic român a demontat jumătate de mașină electrică și a descoperit ...
Libertatea
Tulburarea neștiută de care suferă Matt Damon. Dieta severă pentru filmul ...
Adevărul
Arena din România pe care a jucat Arsenal a ajuns o junglă!
GSP SPECIAL
Mitul „bunului samaritean” versus realitatea crudă a azilelor din Bihor. ...
Libertatea
Sinteti, evident "mai catolici decit...Papa" ! Asteptati de la oamedii din fotbal lectii de gramatica si exprimare, dar voi inchideti ochii...la altii. Normal CFR , cum insinuati Dvoastra, are indovizi care nu se exprima corect. de Becali...nu v-ati legat, ba mai mult...il cultivati !
Râde ciob de oală spartă ! Uite cine s-a găsit să critice greşelile de exprimare în limba română, "academicienii" (!!!) gsp !
Pe bune, ati facut un "articol" din asta ?
Tu se pare ca da. Ai un sundrom obsesiv compulsiv, dar e tratabil...la fel ca laslas cu dudelange... de radoom nu mai vorbesc. Oare e exista vreun oieras normal?
O sa rugam pe cineva sa-ti deseneze explicatia.... E "grele"!
Se zice “Dumnezău” băi, incultivatule!
vai de capul tau :)))). au si subliniat greseala :))))
Ce-i chiar asa hilar? Chestiile alea ce fac zgomot cand le lovesti una de alta se numesc bete gonflabile. De ce radem? Au fost si pe arena asa zis nationala la un moment dat. Sau radem ca s-au afisat pe ecran instructiunile? Sau radem ca trebuie?
mie mi se pare de o hilaritate rara ca tocmai jesepe sa publice astfel de articolas. Munca multa la faculta la f.f., baieti?
“Or greșit” culții în cap
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.