Alte știri din fotbal
Iată vârful misterios transferat de Dinamo! Sâmbătă a avut meci și a dat pasă de gol + reprezintă una dintre cele mai slabe naționale din lume
2
Pe ce stadion se joacă Dinamo - Universitatea Craiova, primul derby din noul sezon
0
Incertitudinea a ajuns la cote maxime la Hermannstadt
2
Marius Niculae: „O singură echipă m-a impresionat la Mondial” + Cum o vede pe Dinamo
0
Știri din fotbal internațional
S-au calificat ÎN PREMIERĂ în optimile unui Campionat Mondial! Africa de Sud - Canada, decis de un gol marcat în prelungiri
4
Canada e prima care pățește acest lucru la un Campionat Mondial
0
Brazilianul Ronaldo și-a găsit un urmaș în Europa: „Îmi amintește de mine în perioada de vârf”
0
La 37 de ani, așteaptă telefonul lui Chivu
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Dua Lipa a postat primele imagini din luna de miere, în Coasta Amalfi, ...
Libertatea
Imagini incredibile de la exercițiile militare din Coreea de Sud: un roi de ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Cazul Caracal, după 7 ani. Nicolae Alexe, dat exemplu de IGPR despre cum se ...
Libertatea
Vrei sa lucrezi la domiciliu? Vrei sa stai acasa si sa lucrezi si asta sa nu iti afecteze veniturile? Atunci ai nevoie de lucrul pe care eu ti-l ofer. Nici un fel de inselatorie, sponsorizare de inceput, sau taxa de start in afaceri. Pentru doar citeva ore de lucru pe zi poti castiga 75-100$ pe saptamana si mai mult daca lucrezi mai mult. Pentru detalii, trimite-ti un e-mail cu subiectul "LUCRU" la adresa [email protected]
Ai dreptate dat trebuie totusi sa ne bucuram macar cu atit. Am avut un jucator in aceasta finala. Acesta este nivelul maxim pe care il poate atinge un jucator roman. Daca ar fi fost Messi adversarul sau ar fi fost schimbat mai repede, nu are viteza africanilor sau plasamentul lui Canavaro. Bravo Chivu, sper sa ai o cariera cit mai lunga.
cand zici chivu zici resita nu craiova ce treaba are el cu craiova
Comentari aiurite. Faptul ca Chivul tine pe olandez spune ca se bucura de incredere mare. Este normal sa ai probleme cu unul ca Roben dar olandezul a fost ineficent si sa pierdut meciului. Olandezul face ravagi oriunde, aici Chivul si alti l-au redus la tacere. Caderea in careu a fost solutia perfecta, a inchis culoarul de sut la poarta. Cine nu trage pe altul de tricou? Aiurea vad meciul uni. La asa meci trebuie sa faci schimbari. Se prefera cei cu cartonase pentru siguranta. Felicitari Chiv
Domnilor ziaristi, poate nu a-ti auzit inca de faptul ca in 1986, Steaua a CISTIGAT aceiasi competitzie !!!!!! Ca acum ii zice Champions League, NU are nici o importantza, e ACEIASI competitzie, faptul ca au schimbat titulatura NU are nici o importantza !!!!!! Asa ca lasatzi-o mai moale cu romanii care au cistigat CL. In 1986, 13 romani au cistigat PE TEREN , aceaisi CUPA !!!!!!!!!! M-am plictisit deja de prostia de incerca sa ne convingetzi ca e ALTA competitzie. E aceiasi Marie...
cand zici Chivu zici Craiova.
chivu e singurul roman care a jucat intr-o finala,ceilalti n-au jucat,dar echipele lor au castigat.
Mie mi-a fost jena pt. el, la halul in care s-a prezentat. De mult n-am mai vazut asa mari diferente intre doi adversari directi, la nivelul asta. De fapt, vred ca n-au fost niciodata. Tot marele nostru jucator, a exhibat neputinte din astea, contra lu M.U, cand a luat 7 cu Roma, fiind circarul Europei. Mare jucator! Ce ma mira pe mine, este cum de l-a tinut Jose atata timp, era clar ca e complet depasit, dansa pe sarma. Senzatie de neputinta, impotenta si incompetenta. Jenant, penibil, trist
Bravo a cistigat antifotbalul Inter antifotbal total Daca era Ribery pa teren luau 4
Mie scarba. RAPID nu a fost lasat cu un Bergodi sau cu un PESEIRO sa faca performanta, sa speriat securistii de la CFR Cluj, Timisoara, plus interlopii de la Steaua si Dinamo. HAI S.I.C.T.I.R ... ca mie scarba de securisti si tarani pupincuristi....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.