Alte știri din fotbal
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Gigi Becali confirmă mutarea
10
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
1
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
1
Știri din fotbal internațional
Aroganța supremă! Ce a apărut la tribuna a 2-a pe Arena Națională: turcii „au luat foc”, jandarmii au intervenit imediat
0
Benzema s-a enervat, după ce a văzut noua ofertă: s-a retras din echipă și REFUZĂ să mai joace!
0
18 meciuri în desfășurare: toate echipele calificate din grupa Europa League, clasament în timp real
0
FCSB - Fenerbahce, duel în ultima etapă a grupei Europa League » Pauză pe Arena Națională
12
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Teancuri de euro în scara blocului: momentul în care avocata Adriana ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Familia care trăiește în pădure de 12 ani: „Eram datori față de bănci și ...
Libertatea
Szukala intr-adevar a apreciat gresit traiectoria mingii si probabil l-a derutat pe Tatarusanu care a crezut ca acesta va respinge cu capul. Dar portarul Stelei efectiv a dormit la acea faza. Nu a avut absolut nicio reactie.In plus fata de Szukala avea la dispozitie bratele cu care putea sa incerce sa prinda mingea (daca iesea pe centrare) sau cel putin sa incerce sa plonjeze sa o respinga ulterior. Dar el a ramas tintuit pe calcaie. Nu am inteles niciodata aceste momente de lipsa crasa de reactie din partea unui portar cu pretentii. Ce cauta tintuit pe coltul scurt? Dpmdv greseala uriasa a lui Tatarusanu si cred ca deja la el e un sindrom cronic. E un gol luat ca in ligile inferioare.
Golul a fost un moment al prostiei...pina la gol mai speram,ca nu au jucat rau.Asa dam noi cu mucii-nfasole !!!
bine ca ai recunoscut ca nu esti specialist... sa inteleg ca fundasul nu loveste mingea decat daca are ordin de la portar? Ca fundas ataci orice minge, doar daca auzi portarul o lasi. Totusi, e posibil sa-si fi dat seama ca mingea ii vine prea sus. Greseala lui Tatarusanu e ca nu a avut initiativa la faza aia, trebuia sa iasa direct pe ea. Dar i-a fost frica. Ca intregii echipe. Cand finalizezi cu sut de la 30m mai toate fazele de contra-atac, e clar ca te temi
Sukala nu avea nicio sansa sa ajunga sa respinga corect mingea . vina e a lui Tata. Dar cum Steaua se considera o echipa mare de ce nu a intors rezultatul??? Sa nu mai spunem ca si arbitrul a fost cu Steaua. Putea sa dea doua penaltiuri fara sa greseasca.
hai bre, ce faci, ai copiat declaratia lui sukala?
Ambii sunt vinovati. Fundasul a intuit prost, portarul nu a intuit nimic...
Szukala a greşit ... a văzut mingea, s-a dus spre ea, după aia şi-a dat seama că balonul vine prea repede şi că, dacă îl loveşte, are toate şansele să-şi dea autogol,. aşa că a lăsat-o să treacă. Ghinionul lui!
eu nu sunt mare specialist dar stiu ca un portar striga "eu" cand iese si "da in ea" cand dirijeaza fundasii, deci tontorusanu e mai vinovat ca sukala..
Eu am avertizat inaintea meciului ca Popa si Stanciu trebuie sa faca meciul vietii lor pentru ca stiam ce mijloc au nemtii . Deasemenea am afirmat ca Tonto Ruseanu sa fie concentrate la maxim nu faca vreo greseala grava . Stanciu a jucat slab . Popa catastrofal.
Numai Tatarusinea este vinovat ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.