Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu, internat la spital: „Sunt sub supravegherea medicilor, sper să mă refac repede”
2
Dinamo are un plan uriaș pentru Cătălin Cîrjan: „Top 3 din Olanda sau Belgia”
0
Directorul sportiv de la Dinamo anunță: „Ne-am strâns mâna, cifra pentru următorii doi ani e stabilită”
6
Clubul din Superliga a rupt contractul cu 5 jucători
0
Știri din fotbal internațional
Seară perfectă pentru Răzvan Lucescu și Ionuț Radu în Europa League
1
MM Stoica a depus armele și l-a mustrat public pe jucătorul FCSB-ului: „Ar trebui să vorbească mai mult de jocul lui!”
0
Ilie Dumitrescu „a scos tunurile”, după umilința suferită de FCSB: „Inacceptabil! Ne gândim cum se lucrează tactic”
0
Elias Charalambous o spune pentru prima dată: „E momentul să se schimbe ceva!” » Remarcă un singur fotbalist de la FCSB
1
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cel mai ieftin resort de schi din Europa se află aproape de granița cu ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Slăbiciunea majoră pe care Statele Unite o au în raport cu Europa. Cum ...
Libertatea
''dar pentru care fapte? /stiu eu, cica drept plata ca a luat el mingea si pe data''...daca a aparat toate mingiile(1), de ce nu i-au dat zece circotasii de ziaristi??? e clar ca au ceva cu el, probabil multa invidie!
Tot ziarul asta (daca i se mai poate spune asa) e despre becali :)) Iar si-au batut astia joc de tine cu un template penibil, fa si tu o greva ceva, data viitoare sa nu te mai lase sa te faci de ras chiar asa :))
"in cea mai importanta competitie a pamantului" > fara majuscula suna a campionatul mondial al groparilor sau al agricultorilor :)
O ce veste minunata ! Ma mir ça nu mai criticati acest portar si caracter extraordinar !
Si pana la urma tu al cui postac trist esti? Al lui Talpan? Sau al lui Șucu? Ca vad ca nu ai decat un singur subiect, orice eveniment s-ar intampla, tu revii la... castravete, adica la Becali. Un obsedat ca tine, rar se mai gaseste.
Clar, iar daca nu merge nici ala sa i se mai dea o sansa lui Vlad si daca nu iese nici cu asta am auzit ca are ciobanul un copil SENZATIONAL LA U18 ETC. E mare foamea pe postacii ciobanului, este?
Exact. Sa-l tina pe banca de rezerve pe un portar ca Maignan, este senzational. Francezul nu mai e deloc sigur de postul de titular dupa prestatiile magice ale lui Ciprian. Cel mai probabil va fi pus pe lista de transferuri.
Probleme pentru Iordănescu cu portarii. Poate de încercat cu Târnovanu...
Respect Ciprian !!!
Adevarul este ca e uimitor, inimaginabil sa avem o echipa nationala, echipe de club si, in genere, un fotbal intern submediocru si, simultan, sa avem un portar, Ciprian Tatarusanu, de cel mai inalt nivel in fotbalul mondial, sa evolueze titular la una dintre cele mai mari echipe din fotbalul mondial, AC Milan, respectiv in cea mai importanta competitie a pamantului, CL. Doar admiratie si plecaciuni (sigur, din partea celor obiectivi si cunoscatori ai fenomenului, pt subiectivi si hateri, e loc de critici si injuraturi oricand, oriunde si cu privire la absolut oricine)!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.