INTERNATIONAL » LIGA CAMPIONILOR » CFR CLUJ - MANCHESTER UNITED, AZI, 21:45, DIGISPORT 1, DOLCESPORT 1, TVR 1 ŞI LIVETEXT PE GSP.RO
Alte știri din fotbal
Momentul care a stârnit hohote de râs în studio și l-a făcut pe Raul Rusescu să exclame: „Vai de capul meu!”
0
David Miculescu a răbufnit: „E o umilință! Dau și un exemplu absurd acum”
1
Ironia supremă! Faza serii pe Arena Națională, la FCSB - CFR Cluj
1
Daniel Pancu a început să țipe la flash-interviu: „Eu acum am aflat! Nu e egalitate!”
0
Știri din fotbal internațional
AS Roma - AC Milan 1-1 » Rezultat excelent pentru Cristi Chivu, care se desprinde în fruntea clasamentului din Serie A
0
Noapte sângeroasă! Au apărut imaginile: sârbii și croații s-au luat la bătaie, 23 de răniți
0
Juventus - Napoli 3-0 » Campioana Italiei, OUT din lupta pentru „Scudetto”?
2
Endrick a reușit primul „hattrick” în Ligue 1 și Lyon rămane în TOP 4
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
9
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Revoltă în comuna unde s-ar fi mutat suspectul de 13 ani al crimei din ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Zeci de mii de români și polonezi au plecat din Marea Britanie, împinși de ...
Libertatea
CFR ARE SPECTATORI LA MECIURILE INTERNATIONAL ,LA CELE CU U CLUJ SI STEAUA .in rest bate vantul credema ca stiu locuiesc in Gruia::))))Spectatori nu suporteri::))))Comentariul tău...
respectul se castiga nu se CERSESTE ::)))Comentariul tău...
://en.wikipedia.org/wiki/FC_Universitatea_Craiova "Finally in 1948 “Universitatea Craiova” took life at the initiative of a group of students and professors, a team which latter would become one of the most popular and successful teams from Romania."
://en.wikipedia.org/wiki/CFR_Cluj#Early_years pe scurt, CFR Cluj a fost infiintata in 1907, cand Clujul era inca in imperiul Austro-Ungar( deci nu in Ungaria); in 1911 devine campioana a Transilvaniei, si apoi, pana in 1914, cand izbucneste razboiul, se claseaza de fiecare data pe locul 2;dupa unirea cu Romania, in sezoanele 1918-19 si 1919-20 au castigat titlurile regionale; dupa al 2-lea razboi mondial, in sezonul 47-48 au jucat pentru prima data in Divizia A, rezistand 2 sezoane;a mai juact in Divizia A intre 1969-1976, perioada in care l-a avut jucator pe Mihai Adam, de 3 ori golgheter in Divizia A, sub culorile lui U si CFR;
Am postat si eu un rapuns urat la comentariul olteanului(sau ce-o fi) L-ati trecut cu vederea, considerand( probabil) ca nu merita sa raspundeti. Considerati ca merita sa luati apararea unui club desfiintat( abuziv - cred eu ) dar nu merita sa luati apararea unor oameni care sunt indemnati< zi de zi, sa plece ( vorba vine) din tara lor, din casa lor, de catre niste xenofobi. Intamplator sunt roman, ardelean, dar nu pot sa trec cu vererea asemenea lucruri.
Cacadu siKillerMuresan vor rupe picioare de zeci de milioane de euro :)))
Citind o statistica a specatorilor prezenti pe stadioanele din Liga 1 in ultimele 5 seoane, am observat ca atat Craiova cat si Timisoara au adus aproape acelasi numar de spectator ca si CFR-ul, deci cele 2 echipe in ultimele 2 seoane nu au evoluat in primul esalon.Deci in 3 ani de zile Craiova si Timisoara au adus aproape tot atatia specatori pe stadion ca si CFR-ul in 5 ani.Nu ma intelege gresit, nu iau neaparat apararea cuiva, ci doar iti spun ceea ce zice statistica. :)
La intrebarile tale,sincer, nu sunt in masura sa raspund.De ce nu este CFR-ul respactat de unii si altii...nu stiuAdica cel putin nu e momentul sa discutam pe marginea acestui subiect pentru ca putem discuta pana la sfarsitul saptamanii..Eu m-am referit strict la cei care fac observatii putin deplasate(si nu ma refer doar la sustinatori ai CFR-ului din Cluj).
cam cati spectatori ati avut etapa trecuta din Liga 1?dar in cupele europene, cam cati spectatori au fost in medie, la fiecare meci?:)
pe cand bunica era fata:)...mai frate, respect Craiova Maxima, respect Steaua si Dinamo pentru evolutiile de acum 25 de ani, dar voi de ce nu respectati CFR-ul de azi, macar pentru cele 5 victorii consecutive din UCL?voi cereti respect pentru ce a fost, ok, dar si noi cerem, daca nu respect, macar decenta; eu unu m-as bucura sa castige Steaua cu Copenhaga joi; m- as bucura sa castige Craiova cu oricine, dar nu mai exista din pacate, dar nu e vina CFR-ului, m- as bucura sa castige Dinamo, dar a fost eliminata, nu din vina CFR-ului; m- as bucura sa castige Rapid-ul, dar au fost eliminati, nu din vina CFR-ului, etc
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.