Alte știri din fotbal
A analizat în studioul GSP fotbalistul aflat la un pas de FCSB: „Îl știu de când a jucat cu Spania”
0
Mihai Stoica, replică acidă pentru Marius Șumudică: „Îi răspund acum! El n-a antrenat vreodată în viaţa lui la nivelul ăsta”
0
Sezonul regulat din Superliga Feminină s-a încheiat
0
Continuă sau nu la Dinamo? Kennedy Boateng, cu cărțile pe față: „Clubul e conștient de asta! Poate voi semna...”
0
Știri din fotbal internațional
După succesul de la Udine, Dan Șucu a făcut-o pe Moș Crăciun la Genoa » „Ce frumoși sunteți, toți și toate!”
0
Mario Balotelli lovește din nou: „Aștept oferte din Serie A și visez la Mondiale! Mai am timp până la 50 de ani”
0
O națională amenință cu retragerea de la Cupa Mondială din cauza unui eveniment cu care un meci s-ar intersecta
0
Daniel Pancu explică de ce turcii au ales stadionul lui Beșiktaș: „Au doborât recordul!”
1
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
PSD, PNL, USR și UDMR l-au pus la punct pe Nicușor Dan: cererea de ...
Libertatea
Cum s-a produs tragedia din Tenerife în care doi români au murit: zona era ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Telenovelă politică în Caraș-Severin. Un primar PSD a fost reales duminică ...
Libertatea
mictionez pe tine, pe clubul din gruia, pe paszkany, etc..:)
De unde mahh 8 milioane??!?!? Fii antena matematica :)) Din toata populatia romaniei doar 54% sunt microbisti , din astia 44% declara ca sunt simpatizanti FCParnaia. Cam asa zic sondajele comandate dar si asa ia vezi cam cat iti iese ca la mine mai mult sunt aproximativ 4 milioane, e imposibil 8 milioane si asta daca pun botul la vrajelile astea de sondaje fara sa scot pensionarii si bebelusii :))) Postat de benise pe 29 August 2014, 11:02 Ciobanul si-a batut joc de club(fotbalisti,angajati),dar in primul rand si-a batut joc de peste 8 milioane de suporteri ros-albastrii.Steaua
CeFuRa Kolozsvari Vasutas Sport Club devina fara Paszkany, cârpa de sters pe jos in turul doi Europa League, ELIMINATA LA SCOR DE NEPREZENTARE 0-3. ___ În 2008, cel mai generos finanţator al PD-L la nivel naţional a fost, potrivit datelor publicate în Monitorul Oficial, „cetăţeanul” Arpad Paszkany, cu 1,45 milioane de lei. După ce a primit un memoriu de la Paszkany, Traian Băsescu l-a înaintat în urmă cu doi ani procurorului general pentru „rezolvare”, fiind urmărit penal în mai multe dosare pentru spălare de bani. __________ MIRCEA BĂSESCU ARESTAT, IMEDIAT PASZKANY FUGE DIN ȚARĂ LA CĂMILE CU TOȚI BANII LUI Kolozsvari Vasutas Sport Club _________
ziaristi aserviti cu gheara in gat ca pitigoii :)) FCParnaia s-a facut de bacanii sin toata lumea, nu scriu asti cum rad de ei pana si canadienii sau americanii :)))
Sir Moti saluta toti pacientii de la spitalul alex. obregia :)......record mondial absolut stabilit de fostul caine, a aparat 2 penalty-uri si a eliminat oyle..:)
se duc tzi..ganii din staff :))
si partea cea mai proasta e ca nu invata din greseli si nici din managementul unor cluburi de succes. cu 2,5 milioane cheltuiti vara asta pe jucatori mediocrii, ar fi tinut un centru de copii de toate categoriile de varsta timp de 2 ani. toate cluburile mari au scouteri mereu in cautare de tinere talente, pe care apoi le vand cu zeci de milioane, dar lui Becali i s-a parut o cheltuiala inutila :)))))))) la fel de inutila ca si aducerea unui atacant de careu adevarat. ei bine, la fel de inutili sunt si cei 15 milioane de euro ratati la mustata.
Eu zic să vedem și jumătatea plină a paharului . Avem totuși 2 echipe în Europa League , și realist vorbind , acolo se pot face mai multe puncte decât la grupa mare ... Astra aud că vrea să se mai întărească , mai aduce vreo 2 jucători , păcat că Steaua doar vinde ... tare mă tem că se vor face de râs atunci , cu lotul pe care-l au ... nu prea-i văd bine . Oricum , baftă la amândouă !
Priviți sclaveții tovarasului general de securitate Anghelache cum comentează despre UEFA în timp ce Dinamo Rușinea României 1948 se autoexclude din Europa chiar de ziua clubului pe 14 mai!
Iar a invins Satana. Post si rugaciune pana la anul! Pacat ca nu mai are cine sa mearga cu sacosa de 1 leu la muntele Athos!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.