dora  •  23 Iulie 2015, 11:19

Chipciu - 5 - pentru ce, ca a fost pe teren? Wesley si Jairo ai slovacilor chiar mi-au placut...mult peste unele gloabe de la Steaua.

utraian
utraian  •  23 Iulie 2015, 11:17

deci dl. Duckadam sa ne lase. Eu am inteles ca ia bani fara sa stie nimic niciodata ce se intampla pe acolo. Dar sa spui Cojocaru e super-portar, e de Steaua, merita sa fie titular etc...cam grav In fiecare partida face 1-2 greseli grave inexplicabile

satyricon
satyricon  •  23 Iulie 2015, 11:16
Postat de valassul pe 23 Iulie 2015, 11:09

Adevarul ii ca ,comentatorii de la Prostv ii intrec:))

Incredibil a fost comentariul meciului de aseara!!!

iulix73
iulix73  •  23 Iulie 2015, 11:16

Ca sa poti da note unor sportivi trebuie sa cunosti " fenomenul " ! Atata timp cat jucatorii nu evolueaza pe postul lor , eu unul , consider ca nu trebuie notati negativ ! Paul Papp e fundas central , nu lateral cum a jucat aseara prima repriza , iar cat a facut acest lucru a jucat f. bine ! In opinia voastra , daca un atacant e pus sa joace portar , din diferite motive , si ia goluri voi il notati cu 2 sau 3 ??? Hai sa nu confundam " marfa " cu " ambalajul " !

utraian
utraian  •  23 Iulie 2015, 11:14
Postat de helioglobalus pe 23 Iulie 2015, 11:07

Cine dă notele astea? Cojocaru a salvat Steaua, iar Lobotka a fost cel mai bun de pe teren şi nu are notă.

esti copac? A avut o interventie normala. Urmareste , daca poti primele 5 minute ale partidei si-mi spui daca ala e portar... Are atacant la 5 metri si el face 3 pasi in spate sa degajeze.... ntz ntz

satyricon
satyricon  •  23 Iulie 2015, 11:12

Corect!

valassul
valassul  •  23 Iulie 2015, 11:09
Postat de blacksun_14 pe 23 Iulie 2015, 11:06

totusi liderii corigentilor ramas pseudo-jurnalistii cancanisti de la gsp.Pe voi nimeni nu va intrece in penibil

helioglobalus
helioglobalus  •  23 Iulie 2015, 11:07

blacksun_14
blacksun_14  •  23 Iulie 2015, 11:06

daniel_daniel00
daniel_daniel00  •  23 Iulie 2015, 11:05

Nu se poate sa nu-l pui pe banca pe Iancu cand tu nu ai solutii mai bune, cu exceptia lui Hamroun...Daca Radoi va continua asa in cateva luni raman 14-15 jucatori si aia majoritatea copii..