Alte știri din fotbal
Daniel Pancu are de luat deja o primă decizie la Rapid
0
Dinamo la cota 2.400! Cu cine au avut „câinii” cele mai multe victorii din Liga 1
0
Edi Iordănescu, asaltat de CFR Cluj după plecarea lui Pancu! » Răspunsul ferm al antrenorului + salariu record pentru Superligă
1
Șelimbăr rămâne în Liga 2! » CS Dinamo retrogradează după primul sezon în eșalonul secund
2
Știri din fotbal internațional
Bruno Fernandes, desemnat cel mai bun jucător al sezonului din Premier League
0
Forbes a actualizat Topul 50 al câștigurilor sportivilor » Cine este liderul din 2025 + Patru fotbaliști în primii 20!
0
Candidatura lui Florentino Perez la președinția Real Madrid, validată
0
Au furat bara porții rivalilor și au dus-o în tribună! Scene incredibile la barajul pentru promovare
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Stațiunea de la malul mării care nu s-a mai construit. Moșierii stăpâni de ...
Libertatea
Simona Halep rupe tăcerea după retragere! Ce a împins-o să se refugieze în ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Opt concurenți au căzut în râpă în Bucegi, la ultramaratonul „Transilvania ...
Libertatea
Taman neica nimeni s-a gasit sa vorbeasca despre fotbal! Mai degraba ar trebui sa-si imbunatateasca limbajul limitat pe care-l foloseste de cand a "intrat" in media.
interesul lui e sa ramana clovn in cotinuare ..si pe cine inteeseaza pararea lui negru ?o fi fan barcelona si inghite ffff greu Umilinta dta de Liverpool ..clovnilor le plac sa fie in prim plan mereu .
Când ești de la antena .... nu e cazul să avem pretenții !!!
Au si sclavii de pe plantatie drepturile lor.
In privinta meciului Ajax-Tottenham exista cel putin un element care pune in discutie teoria conspiratiei. Golul calificarii a fost marcat la 2 secunde dupa ce arbitrul trebuia sa fluiere finalul. Prea riscant, sincer. Daca se impiedica Moura? Daca suta pe langa - a sutat intr-un colt destul de acoperit de portar? Daca fluiera arbitrul - in fond la cateva secunde diferenta era greu de tinut evidenta de catre jucatori ca inca sunt in interiorul timpului de joc? Etc. Sigur, putem construi teorii cate vrem, dar unele elemente sunt greu de explicat, insa colportorii teoriei rezolva usor problema - le ignora. Ar mai fi si discutia legata de "cui foloseste"? S-a observat cumva vreo scadere a interesului publicului care sa necesite vreo restartare de genul acesta? NU! Meciurile, mai ales play-off-ul, dar si meciurile din grupe (care sunt mai putin dramatice, pentru ca miza nu e aceeasi, decat in ultimele etape eventual), se joaca cu casa inchisa, la preturi mari pe bilet. De ce ar vrea cineva sa mareasca interesul publicului mai mult decat e acum? Dar, in sfarsit, e placut sa ne aflam in treaba.
lasa golul ala la ultima secunda, ca ala se facea cu apararea, alea 5 bare din timpul meciului, la alea s-a lucrat puternic la antrenamente. ca nu o nimeresti asa usor in bara si sa nu intre in poarta.
ati bagat si mascariciul asta in seama, e bine.
Asta se pricepe la fotbal cum ma pricep eu la Reactii chimice in vid. Au fost multe rasturnari de situatii la acest nivel, pentru ca sunt multe valori concentrate la anumite echipe si cand se aliniaza planetele poti sa faci orice ca n-ai nicio sansa. Poate sa-ti iasa tot sau poti pierde tot!
Teoria Constipatiei :))
Nu mai promovati toti ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.