Alte știri din fotbal
Retrogradat cu Hermannstadt, Tiberiu Căpușă rămâne în Superligă: prezentat oficial
1
Rapid poate pierde cel mai bun jucător! Destinație-surpriză în mercato pentru Alex Dobre: „Sunt discuții”
8
Din Premier League în Superliga! A semnat contractul pe doi ani și a fost prezentat
0
Gigi Becali, l-ai auzit?! » Marius Baciu vrea obligatoriu transferul atacantului la FCSB în această vară
0
Știri din fotbal internațional
Anticipează o semifinală-șoc la Campionatul Mondial: „Dacă vă spun...”
0
Cum ar fi fost? Klopp a povestit cum Mbappe a fost la un pas să semneze cu Liverpool
0
Lamine Yamal anunță show cu Belgia: „Accept criticile, dar acum a venit momentul meu să închid toate gurile!”
0
Erling Haaland, postare la penalty-ul lui Mbappe: „Mult prea mult”
0
Lifestyle
Eliminat de la Mondial, dar consolat de iubită într-o vacanță de lux » Starul din Premier League a uitat de fotbal
0
Iubita lui Yamal, mesaj viral înainte de Spania - Belgia » Vrea să vadă un alt bărbat pe gazon, nu pe starul Barcelonei: „Fă tot ce poți! Auzi? Absolut totul”
1
Andreea Bălan și Victor Cornea au dat nas în nas cu Novak Djokovic la Wimbledon: „Cel mai...”
2
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
Cimitirul cu necunoscuți din Dumbrava. Viorel Pașca: „Toată lumea, ...
Libertatea
De la contesa-programatoare la „mama Wi-Fi”. Femeile care au schimbat lumea ...
Adevărul
Se împlinesc 20 de ani de la Mondialul Italiei » 3 povești neștiute din ...
GSP SPECIAL
Harta salariilor din România: județele unde se câștigă cei mai mulți bani ...
Libertatea
va fi invazie de valahi, babuini, palnii si alte caricaturi in fata TV-lui. de la birt la TV.
Inca o seara in care vom rade cu pofta. In primul rand vom rade de comentatorul diletant fecesebist Costi Mocanu, apoi vom rade de fcsb care va fi executata de Sparta Praga! Va fi seara comediei!
fcsb bolovane,e cu totul altceva.
Nu e bine sa afle cei de la UEFA ca avem o marca becalifera cu care participam fraudulos in prima liga si ne-am dat seama imediat. Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei!
ce chestie...Ciobi e smecher, trage cat poate de mult deoarece stie ca pana la urma va cumpara drepturile cineva.Steaua vinde mereu :)
Steaua are 50% din masa de suporteri de fotbal din ROmania, dar TVR 1 transmite meciul Astrei, singura echipa care efectiv nu are nicio 50 de suporteri, pana si Dinamo mai strange 2-300 in pch =))
Don`t worry, be happy! E bine ca meciurile se disputa la aceeasi ora, pentru ca daca nu va intreseaza adunatura de pripas a vanzatorului de iaurt ***a, va veti buluci pe TVR1 sa incurajati frenetic echipa lui Ninel care e om bun si a demonstrat inclusiv faptic si e bine si o dominati fondul sonor si o sa va imbracati elegant in negru de doliu dupa visinii ca sa faceti valuri. Veti suspina organizat dupa defuncta falimentara de sub Grant. Ati avut si aveti cea mai principala galerie. Atata v-a ramas. Hei, hei!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
"Decizie de ultimă oră » Meciul Stelei cu Sparta Praga va fi televizat!"...Ha, ha, ha, ce țeapă și-au luat fanii Fcsb-ului ! Acum, e (prea) târziu să-și ceară banii pe bilet.
Mi-a venit acum: :)) Întrebare: cum se introduc petarde pe stadion? Răspuns: vinzi bilete fecesebiștilor! :))
75% din cei 50% nici n-au curent electric, asa ca e irelevant! :))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.