Alte știri din fotbal
Titularul de la Dinamo, tot mai aproape de FCSB! Ar fi a doua „trădare” după Dennis Politic
0
Mihai Popescu, după eșecul 0-4 din amical: „Scorul e mare, dar ne interesează mai puțin”
1
Mihai Stoica a găsit un motiv de optimism și în 0-4 cu echipa lui Olaru: „El a fost cel mai bun de pe teren”
1
Mihai Lixandru pleacă de la FCSB și semnează cu noua echipă: „A cerut să nu joace azi”
3
Știri din fotbal internațional
Presa n-are milă de Selecao: „Brazilia: Mică, lașă, dominată, ridicolă, rușinoasă”
0
Jurgen Klopp, devastator la adresa lui Donald Trump și a lui Infantino: „Asta-i o nebunie! Doi oameni care habar n-au de fotbal”
2
Jude Bellingham, MVP în Mexic - Anglia: „Cea mai tare atmosferă în care am jucat. În trecut am fi cedat”
0
Uluitor! Ce a putut să declare Mauricio Pochettino, după ajutorul primit de la FIFA: „Pentru cei care iubesc sportul!”
0
Lifestyle
Leo Messi a întâlnit-o din nou pe presupusa amantă și n-a ezitat s-o îmbrățișeze: „Când mă uit la tine...”
2
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
3
Interzis minorilor! Dua Lipa a îmbrăcat tricoul lui Napoli, apoi s-a fotografiat complet goală în cadă: „Raiul pe Pământ”
7
Promisiunea făcută de Ucraina României după incidentul cu drona din Portul ...
Libertatea
„Am măsurat 20°C în Groenlanda”. Avertismentul unui celebru cercetător care ...
Adevărul
Ce se întâmplă cu stadionul pe care Hagi a jucat ultimul meci la Steaua ...
GSP SPECIAL
O româncă plecată la muncă în străinătate acuză primăria, cu care este ...
Libertatea
S-o crezi tu!E un tip inteligent,care stie sa numere pana la 10 si sa se semneze!
Demba Ba declara ieri ca singurul care nu a fost de partea lor a fost Thomas Tuchel antrenorul principal a lui Psg - astazi aflam ca ” În vestiar, unii ziceau că nu mai vor să joace, alții că vor ....” ca sa traducem putin pentru cei care isi dorescu cu ardoare lumina reflectoarelor lucrurile stau cam asa - educatia sportului are la baza fairplay - cu alte cuvinte sa joci cinstit conform regulamentului - daca in regulament nu este prevazut clar ceva legat de asa ceva iar tu interpretezzi dupa propia vointa atunci vei suporta consecintele - UEFA nu a dat momentan niciun verdict asa ca prezumția de nevinovăție și dreptul la apărare vor fi de ambele parti - cine vrea sa fie in centrul atentiei asta face da declaratii zi de zi - si inca ceva ”Mai devreme sau mai târziu, ceea ce am făcut noi acum tot s-ar fi întâmplat ” inca o dovada ca va doreati OSCAR ul
Demba Ba n-a pus nicio intrebare. A facut un proces de intentie in care a construit singur un scenariu conform caruia intr-o alta situatie Coltescu actiona intr-un alt fel. De unde stie Demba Ba? Ei, da, asta e o intrebare. La care impricinatul nu va raspunde niciodata.
Nu doar ai "pus o intrebare", amice. Ai intrerupt partida, ai urlat cu saliva in fata arbitrului si ai iesit de pe teren, obligand si alti jucatori sa faca asta. O intrebare era de 2 secunde, fara alt scandal. De fapt ti s-a explicat. Faptul ca ti zici "albii"sau "oamenii albi" e fix aceeasi identificare. Cand vreti voi sa ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Comentarii rasiste??? acela ***, acela bălan , acela chel, acela gras, acela chelios, acela cu burtă, acela brunet, acela blond, idiotul acela.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
In acest caz *** demba ba, a fost mai rasist ca alul Coltescu. Sa nu uit de postarile islamiste provocatoare.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.