INTERNATIONAL » LIGA CAMPIONILOR » DINAMO TBILISI - STEAUA, AZI, 19:00, DIGISPORT 1 ŞI LIVETEXT PE GSP.RO
Alte știri din fotbal
Ioan Andone, opinie fermă înainte de FCSB - Rapid: „Dacă pierde, are mari probleme”
0
Andrei Nicolescu a răbufnit după eșecul cu UTA: „Nu înfrângerea e importantă, ci...” + Vestea pe care fanii nu voiau s-o audă: „Trebuie să vindem jucători”
0
Andrei Nicolescu l-a pus la punct pe Mazilu, după UTA - Dinamo: „Nu ne-a spus. Erau semne”
1
S-a bucurat excesiv după ce a marcat fostei echipe, apoi a oferit declarația serii: „Îmi pare rău că am dat gol”
0
Știri din fotbal internațional
Real Madrid, victorie mare cu Sevilla » Kylian Mbappe a marcat și a scris istorie pentru clubul „blanco”
1
Tragedia din familie îl face pe mijlocașul cu aproape 300 de meciuri în Bundesliga să se retragă anticipat
0
Juventus s-a impus în derby-ul cu AS Roma » Torinezii au strâns șase victorii în ultimele șapte meciuri
0
Ionuț Radu, încă un meci fără gol primit » Serie îmbunătățită în La Liga
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Imagini fabuloase » Își dispută meciurile de acasă pe cel mai pitoresc stadion din Europa!
1
După ce și-a mărit sânii, jucătoarea de tenis a intrat pe o platformă pentru adulți » Va câștiga într-un an mai mult decât în întreaga carieră
1
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
3
„Bombardiera Blondă” a incendiat rețelele sociale, la revenire: „Am sâni uriași și intenționez să-i arăt!”
1
Recorder dă în judecată România TV, după ce a spus că Florian Coldea a ...
Libertatea
De ce l-a ucis autorul atacului armat de la Universitatea Brown pe un ...
Adevărul
Iată unde locuiește Zlatan Ibrahimovic în Milano: penthouse de 5 milioane ...
GSP SPECIAL
Raport servicii secrete SUA: Putin vrea acum să cucerească toată Ucraina și ...
Libertatea
Daca Steaua joaca in viteza si preseaza adversarul n-are cum sa nu de-a cel putin doua goluri. Steaua trebuie sa joace numai la victorie si sa-si impuna jocul pentru ca echipa este super ofensiva.Dinamo trebuie sa se teama pentru ca de la Steaua poate da gol oricine. Steaua e o echipa grea si ma astept sa-i calce pe grumaz pe georgieni. Sper sa vad un meci frumos in care Steaua sa de-a 2-3 goluri.
Ce ocupatii au si ziaristii astia. Poate ca in opinia lor antrenorii ar trebui sa zica acelasi lucru inainte de fiecare meci. La intalnirile cu Chelsea si cu Ajax, Steaua pornea cu sansa a 2-a, trebuiau motivati jucatorii, acum Steaua e favorita si trebuie facut tot posibilul sa nu-si subestimeze adversarii. Declaratiile sale sunt absolut normale.
iti inteleg frustrarea din moment ce potaile tale ti-au adus doar dezamagiri si umilinte....iti inteleg durerea sa vezi ca intotdeauna steaua va fi peste haita de potai...totusi, accepta ideea, impaca-te cu ea intrucat asa va fi mereu
poate a pus la pariuri pe meci egal :))
Reghe îndeamnă la prudenţă fiindcă joacă împotriva unei echipe care a băgat bani mulţi, dintr-o ţară care era un mare zero fotbalistic până foarte recent. Adică n-ai absolut nici o idee la ce să te aştepţi. Simt totuşi că Steaua o să câştige în Georgia şi se va califica destul de lejer, mai ales dacă păstrează atitudinea asta.
Steaua nu pierde in Georgia,stai linistit.
Cred ca vor castiga gruzinii la un gol diferenta, dar favorita la calificare ramane Steaua.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.