Alte știri din fotbal
Încep plecările din Superligă! Patru mutări sunt deja clare în acest moment
0
Daniel Pancu are de luat deja o primă decizie la Rapid
0
Dinamo la cota 2.400! Cu cine au avut „câinii” cele mai multe victorii din Liga 1
0
Edi Iordănescu, asaltat de CFR Cluj după plecarea lui Pancu! » Răspunsul ferm al antrenorului + salariu record pentru Superligă
1
Știri din fotbal internațional
Cum l-a deturnat Carlo Ancelotti din drumul către „Old Trafford”: „Manchester United e mort”
0
Bruno Fernandes, desemnat cel mai bun jucător al sezonului din Premier League
0
Forbes a actualizat Topul 50 al câștigurilor sportivilor » Cine este liderul din 2025 + Patru fotbaliști în primii 20!
0
Candidatura lui Florentino Perez la președinția Real Madrid, validată
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Românul Bogdan Deac l-a învins pe titanul Anish Giri la Super Chess Classic ...
Libertatea
Simona Halep rupe tăcerea după retragere! Ce a împins-o să se refugieze în ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Opt concurenți au căzut în râpă în Bucegi, la ultramaratonul „Transilvania ...
Libertatea
Citat: ”PSG a redus repede din diferență. Neymar a marcat din trei metri, cu poarta goală, în minutul 75. Egalitatea a durat însă două minute.” Deci, dilemă mare în redacția gesepe: Ce a făcut Neymar, a redus din diferență sau a egalat? Noi, cei care am văzut meciul știm, voi când vă uitați la meci?
Becali a ramas in minte cu preturile platite pentru Pogba,Dembele,Neymay si Mbappe...asa a ajuns el sa isi coteze perlele la 50-70-100 milioane de euro,ca na, ce face Mbappe si nu face Coman?:)) Si Morutan este mai bun decat Modric pentru ca are sut de la distanta:)))))))))))))))))))
Daca Haland a costat 19 mil/euro.....Florinel cat face atunci? ______________________________________ gigi cere putin 100 mil euro... pe starul lui care an de an joaca in Ch L ....
Cred ca va egala Liverpool pana la urma. 1-1 e pronosticul meu
Haaland imi aduce aminte de imparatul Adriano care era foarte puternic si avea un stang letal...pacat ca si-a incheiat devreme cariera
Dacă PSG nu se trezește,o gura și acasă, fotbal total,ce mai.Coman????,Man, Moruțan, ăștia sunt buni la noi in Românica unde se joacă bambilici nu fotbal.
Încă o dată se confirmă faptul că ofertele (chipurile, refuzate) pt Coman sau Man, erau niște abureli prodanciano-gsp-iste. Dortmund a plătit 20 de milioane pt acest super atacant unei echipe care evoluase în grupele UCL. 16 milioane pe Coman? 15 milioane pt Man? :)) Doar Lașlaș și Randum pot crede așa ceva.
Iubitorilor de MămăLiga, Florinel şi Ianis, sper c-aţi văzut meciu' ăsta. Vai de ***' *** ***, ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce tot ne aburiti atat cu Haaland asta. Florinel al nostru e de 100 de ori mai fotbalist. O sa vedeti cand se va transfera direct la Real pe 100 de milione si va deveni noul CR7. Pai daca era Coman pe teren la Dortmund dadea 5 goluri nu 2
Hai sa nu facem comparatii intre Haaland si Mbappe. Coman. Unu e de 20 de milioane, iar celalalt face cam peste 100 de milioane, chiar daca are clauza de vreo 60 de milioane si pleaca in vara de la Dortmund.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.