Alte știri din fotbal
Dinamo la cota 2.400! Cu cine au avut „câinii” cele mai multe victorii din Liga 1
0
Edi Iordănescu, asaltat de CFR Cluj după plecarea lui Pancu! » Răspunsul ferm al antrenorului + salariu record pentru Superligă
1
Șelimbăr rămâne în Liga 2! » CS Dinamo retrogradează după primul sezon în eșalonul secund
2
Marius Croitoru i-a pus gând rău lui FCSB: „Mergem la București să ne calificăm”
1
Știri din fotbal internațional
Candidatura lui Florentino Perez la președinția Real Madrid, validată
0
Au furat bara porții rivalilor și au dus-o în tribună! Scene incredibile la barajul pentru promovare
0
Aurelio De Laurentiis, tentat să vândă Napoli » De unde a primit oferta miliardară și care a fost răspunsul dat
1
Bayern - Stuttgart, finala Cupei Germaniei » Echipele probabile + cote
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Stațiunea de la malul mării care nu s-a mai construit. Moșierii stăpâni de ...
Libertatea
Simona Halep rupe tăcerea după retragere! Ce a împins-o să se refugieze în ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Opt concurenți au căzut în râpă în Bucegi, la ultramaratonul „Transilvania ...
Libertatea
Insolventii *** exclusi din Europa, patronul de carton care a cumparat un singur fotbalist( Bilinski - fugit si asta pt ca nu a acceptat baremul de 5000 euro salariu) si in rest a adus gratis doar petarde de jucatori!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Meci tur Steaua -1 Hajduk Split! In retur la ei acasa i-am urcat pe garduri si le-am dat cu terenul in cap la iugoslavi: Hajduk Split 1-4 Steaua! Zeleznik Belgrad - Steaua 2-4, 2-1. Steaua - Croaţia Zagreb 1-2, 3-2 . ND Gorica - Steaua 0-2, 0-3 , Steaua - Sloga Jugomagnat 3-0, 2-1, Steaua - Vardar Skopje 3-0, 2-1 .STEAUA ESTE SINGURUL CLUB ROMANESC CARE ARE UN PALMARES DE INVIDIAT CU ECHIPELE DIN FOSTA IUGOSLAVIE!
Sa speram ca nu se va repeta prestatia catastrofala din Norvegia. Partizan Belgrad era o echipa de batut la Bucuresti intrucat s-a dovedit a fi mult sub Trencin. Mirel Radoi nu a reusit sa pregateasca echipa dupa o schema clara de joc astfel ca fiecare jucator, pe un fond de precipitare(chiar frica), a actionat la intamplare, haotic. Plus forma sportiva execrabila a 3-4 jucatori, in frunte cu Chipciu. Steaua s-ar putea califica in retur cu conditia unei pregatiri tactice deosebite si a unui angajament total din partea tuturor jucatorilor. Altfel, Steaua poate parasi cursa UCL.
*** Valea Rece din Tg Mures mai ai curaj sa apari aici dupe ce clona *** care nu a promovat niciodata pe teren in B ci *** Tg Mures a facut Romania de rusine cu 0-3, scor de masa verde!? *** fara Istvan Kovacs si clujeanul Miclos Nagy la linie sunteti CLONA ZERO BARAT!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Avem incredere deplina adica si totala ca sa se-nteleaga ca Mirel v-a utiliza un trident din care nu lipseste motoreta pe aripi pe care deja o cunoastem si stim si e bine si ne-am dat seama imediat. Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei !
Vrabia malai viseaza....
Oameni buni !!!!!! Ce il tot ridicati in slavi pe ,,antrenorul Radoi,,? Omul e nevinovat complect. Nasul lui ,,mare cunoscator in fotbal,, conduce si face echipa. El e simplu executant. Lasati-i in pace ca nu stiu ce fac.
de asta am spus ca si daca au aia de la partizan 2-0 la pauza calificarea nu este jucata. poate face Steaua lejer 2-2 dupa pauza.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.