Alte știri din fotbal
Marius Croitoru i-a pus gând rău lui FCSB: „Mergem la București să ne calificăm”
0
Schimbare majoră în Superliga » Modelul pe care LPF vrea să-l preia din Austria: „Altfel n-o să producem rezultate”
0
Dinamovistului căruia nu-i pasă cu cine se va duela pentru Conference League: „Ne gândim la noi și să învingem”
0
„Mai mare trădare decât asta? Înseamnă că a vândut” » Daniel Pancu, desființat după ce și-a anunțat plecarea de la CFR Cluj
0
Știri din fotbal internațional
Bayern - Stuttgart, finala Cupei Germaniei » Echipele probabile + cote
0
Românul care a „rupt plasele” în Turcia s-a convins de Mirel Rădoi la Gaziantep: „Nu este ușor”
0
Caruselul antrenorilor în Serie A » Plecarea lui Conte de la Napoli provoacă un domino cu multiple ramificații!
0
Real Madrid - Athletic Bilbao, în ultima rundă din La Liga » Dani Carvajal își ia rămas bun de la fanii de pe Bernabeu
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Stațiunea de la malul mării care nu s-a mai construit. Moșierii stăpâni de ...
Libertatea
Simona Halep rupe tăcerea după retragere! Ce a împins-o să se refugieze în ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Opt concurenți au căzut în râpă în Bucegi, la ultramaratonul „Transilvania ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Multumim GSP si in special jurnalistilor de "talie mondiala", Popescu, Raureanu, Craitoiu, Udrea, Mironica, Fratele Karamazov, etc...pentru efortul lor zilnic depus pentru propasirea fotbalului romanesc si, in special, pentru modul in care sustin SINGURA ECHIPA DE FOTBAL ROMANEASCA CARE CONTEAZA IN EUROPA, in ultimii 12 ani, STEAUA BUCURESTI!!.......:))
hai ca acum esti si spiritual
da,va protejati rusinea de a trece de preliminarii(tururi sau playoff) de fix 6 ori in istoria voastra ***. o dat ain cce. de 2 ori in defuncta cupa cupelor. si de 3 ori in cupa uefa/e.l. o rusine nationala este dinamo cu un asemenea palmares.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*sucombat.
iar dinamo aka rusinea romaniei a sucumbat de cel putin 15 ani. rip dinamo.
da, rezultatul a fost echitabil, fara idei de joc ambele echipe, se vede totusi ca ei sunt mai inchegati, omogeni, noi suntem totusi pe jumtate o echipa noua. Calificarea e inca deschisa, vedem ce se va intampla.
mda, am vazut meciul tur, cap coada. nu ati facut un meci rau, dar fara orizont ofensiv. golul vostru a fost norocos, golul lor a fost o intamplare, dar in urma unei faze foarte bine articulate. doua echipe sensibil egale, cu plusurile si minusurile lor, ambele sub trencin, in opinia mea. dar, ce arata o tabela de marcaj la finalul unei intreceri, aia ramane in istorie si e sfant. ps - e ok ca esti sanatos.)
da, e binisor cristi, sunt sanatos, asta e cel mai important, lucru pe care il doresc tuturor, indiferent de apartenenta:D despre meci, si eu sunt increzator dar vorba aia, sunt da` nu prea:)) ce-i drept rezultatul nu a fost bun insa sanse mai sunt, acum ei pleaca usor favoriti, vedem ce va fi, oricum nu ma dau de ceasu mortii indiferent de rezultat pentru ca la cum aratam acum pe teren nu avem ce cauta in champs league, sa-mi fie cu iertare, nici noi nici ei.
.) ce faci ? merg treburile ? succes pentru miercuri, sincer iti spun. poate veti reusi calificarea, e omeneste sa ma bucur pentru ca tu te-ai bucura. ma refer la amigos, intelegi tu.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.