Alte știri din fotbal
Ioan Varga l-a contrat imediat pe Daniel Pancu: „Zici că a câștigat Champions League”
0
Raul Rusescu a ales Dream Team-ul Superligii: „E surpriza sezonului!”
0
Ultima notă primită de Ciprian Deac ca jucător » Cine e repetentul pentru antifotbal în CFR Cluj - FC Argeș
0
Daniel Pancu și-a anunțat plecarea de la CFR Cluj: „Mi se îndeplinesc toate condițiile în altă parte!”
2
Știri din fotbal internațional
Delegația echipei calificate la Mondial, băgată în carantină din cauza epidemiei de Ebola
0
Cesc Fabregas, reacție tăioasă față de obiectivul lui Chivu: „E o lipsă de respect. Sigur nu va juca la Inter!”
0
Șarmanta prezentatoare TV a fost cucerită de stilul lui Cristi Chivu: „Mi-a plăcut ce a încercat el să transmită”
0
Barcelona îi prelungește contractul fundașului: nu a mai prins minute din 2025
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
1
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
SURSE Leafa lui Nicușor Dan crește cu peste 1.000 de euro. Cât vor încasa ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Măsuri de siguranță fără precedent la concertul lui Max Korzh: 90% dintre ...
Libertatea
nue la fecesebisti cu cacao
campionii rusinii fcsb cu blaturi gen craiolguta si viitorul si arbitrii platiti
zii sa mori tu? fortza dinamo
Steaua va fi declarată campioană la TAS şi va ajunge îl play-off UCL, adică în EL sigur, singura echipă românească, de altfel. În grupele UCL, cam greu cu lotul ăsta !
FORTA STEAUA , LUPTA FCSB , HAI STELUTA , CURAJ VITEZISTI, CAMPIONI 28 , restul e caterinca...
Nu mai țineți cu armata acum mă vb și voi de Steaua vai capul vostru lasă că o sa fuzioneze cu o echipa de liga 2 și atunci unde e clona?
,,Stimate,, gazetaras,daca esti impartial(pfffff), si nu te arati pe fata ca esti,ciobanas,de ce nu ne zici acelasi lucru, si despre dinamo si craiova!? Vezi,pe urma zici ca va injura, Romania !
Iar articole despre FCSB? Dar despre echipa de la RIN? Va fi cap de serie, nu? Ca este foarte bine clasata in ierarhia UEFA si e neinvinsa de 5 ani in cupele europene. Si au si coregrafii de ”iesceptzie”. Si pe Steliano. Si pe Patrick. Si pe Nistor. Si se pregatesc... Augh! Augh! Augh!
"Norocul proverbial"s-a numit anul trecut Manchester City.
Tu esti prea intarziat daca poti susține ca fcsb si nu echipa care are sediul, baza de pregătire si stadionul in Ghencea (da stiu, echipa nu exista, stadionul nu e gata etc etc), deține stema, culorile si identitatea Stelei e Steaua .... ce link pot da unui asemenea, sa ii zicem, om?! Tie iti trebuie trimitere si rețetă, in niciun caz link!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.