Alte știri din fotbal
Oferte pentru doi jucători înainte de barajul FCSB - FC Botoșani: „I-am dat acordul să plece”
0
Câți bani a câștigat FCSB în Europa League în acest sezon » Roș-albaștrii sunt codași
2
„Gata, nu mă mai întrebați asta” » Gigi Becali a surprins și a făcut anunțul în direct: „Așa a fost și la Edi Iordănescu”
3
Rapid a confirmat în premieră interesul pentru antrenor: „Ni-l dorim, o să luăm legătura cu impresarul”
5
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, gol superb și campion în premieră în Arabia Saudită » Portughezul a fost șef de galerie la final: imagini senzaționale
0
Înainte de Mondial, Norvegia a aprobat legea de care mulți cetățeni nici nu voiau să audă
0
Norvegia și-a anunțat lotul pentru Campionatul Mondial » Odegaard și Haaland, nelipsiți din echipă + Mai multe absențe notabile
0
Pedro, mesaj emoționant la despărțirea de Lazio: „Priveam în sus și admiram cu mândrie”
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
3
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Marea Britanie ia o decizie fără precedent privind sancțiunile Rusiei, ...
Libertatea
Filmul tragediei din Bacău, unde un elev s-a înecat și a murit în pauză. ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
Totusi tot mai bine era sa fie Dima, sau macar Coltescu!:))))
parca basescu a strans toate j.avrele de pe strada ,voi in ce an jucati in lica campionilor
SA VEDETI ARBITRAJ MIERCURI SEARA.. OI JEGOASEEEE 5-0 VA DAU AIA. MIZERIILOR.
Crezi ca ratatii din nastere inteleg ceva din intrecerea sportiva sau din viata in general. Aia sunt genul care nu merg la oras ca le e frica sa nu-i curenteze tranvaiul...
În premieră, reporterii Prosport au aflat că centralul este văr primar cu moaşa care-a asistat la naşterea copilului unui vecin de-al bunicului unei surori vitrege de-a verişoarei mamei medicului care l-a asistat la naştere pe Piovaccari...clar, va fi blat ! Să spună Mironică dacă nu-i aşa !
ciorexurile si potayle sa vb de UCL :))))..Mars la intertoto si matineu purycosilor
DAR DIMA DIMA UNDE E
asta cred ca e var cu piovacarri
Aici chiar ar fi mare nevoie de ajutor de la baietii in negru. Ar fi nasol sa-i bata Chelsea si cu fluierasi. :)
naspa......!!! ARBITRU CORECT!!!! IAR PIERD OILE IMPUTZITE:)))) FIFA....UEFA....RUSHINICA!! NESIMTITILOR.......DIMA NU ARE SI EL UN CUVANT DE SPUS IN NUMELE ARBITRILOR????:))))))))))) CHIAR IGNORATI SI TARATZI IN MOCIRLA UN NUME FAIMOS AL ARBITRAJULUI EUROPEAN????:)))))) LASA DIMA TATA CA MERGI LA UNCHIUL JIJI...SI ITI IEI TU DREPTUL PTR PARTIDA DE IERI.....ASA CA....UITE CUM AI SI PORCUL DE CRACACIUN....SI AI SI..O OAIE DE MULS:))))))))))))))))))))) CARE MA INJURI SA O PENETREZE PE MAMA TA IN POZITIA MAMA IEDULUI.....VOI OILE STITI BINE....DEH....STATI MEREU ASA:)))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.