Comentarii (20)

Tcaciuc Dorin  •  06 Martie 2019, 13:14

În primă fază, articolul a apărut cum că tadici a ratat și cu fcsb! Dar ca de obicei pe gsp, s a corectat când au văzut că râde lumea de ei! Exact ca și cu moderatul, ești blocat pe user, dar poți comenta de pe face! Și tare îmi e , cum că cei ce comentează, cei ce apar cum că ar comenta de pe user, sunt din redacție! Sau majoritatea din ei! Au lăsat cu user , doar pe cei ce le convin lor, în rest comentează ei cu zece nik uri! Ei postează, ei comentează!

Giugiuca Irinel  •  06 Martie 2019, 12:09
Postat de Giugiuca Irinel pe 06 Martie 2019, 12:04

Apropo.. Cu fcsb au ratat schone și moisander! Ce aveți cu tadic? :)))

Răzvan lutac... E momentul sa mi cer scuze..m am trezit comentând aiurea și m am băgat în discutie precum ***! Un comentariu idiot din partea mea! Ai dreptate în legătură cu cei 2 fotbaliști! Scuzele mele! De data asta am dat o n bara!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Giugiuca Irinel  •  06 Martie 2019, 12:04
Postat de Giugiuca Irinel pe 06 Martie 2019, 12:00

In cre di bil! Articol cu tenta fcsb ista.. Asta înțeleg.. Dar, dragi jurnaliști.. Știți ce nu înțeleg? Dusan tadic NU ERA la Ajax în 2013. Chiar asa lipsa de profesionalism? Va las pe dumneavoastră sa decideți! Eu cred ca în perioada 2012-2014 a fost la. Twente! În fine.. Nu ne mira nimic! Dacă în orice domeniu trebuie sa ți faci treaba ok.. Altfel suporți consecințe.. La voi nu se aplica? Asta e motivul pentru care de ceva timp, lumea va considera doar fituica de împachetat!

Apropo.. Cu fcsb au ratat schone și moisander! Ce aveți cu tadic? :)))

Giugiuca Irinel  •  06 Martie 2019, 12:00

In cre di bil! Articol cu tenta fcsb ista.. Asta înțeleg.. Dar, dragi jurnaliști.. Știți ce nu înțeleg? Dusan tadic NU ERA la Ajax în 2013. Chiar asa lipsa de profesionalism? Va las pe dumneavoastră sa decideți! Eu cred ca în perioada 2012-2014 a fost la. Twente! În fine.. Nu ne mira nimic! Dacă în orice domeniu trebuie sa ți faci treaba ok.. Altfel suporți consecințe.. La voi nu se aplica? Asta e motivul pentru care de ceva timp, lumea va considera doar fituica de împachetat!

magic4ever  •  06 Martie 2019, 10:21

Incredibil ce articol de 2 bani...asa ziarist penibil...

zidane92  •  06 Martie 2019, 10:05

Articol tip *** yesepist, foarte relevant sportiv că schimbe și tadic au ratat penaltiuri pe na!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

spion_kop  •  06 Martie 2019, 09:47

articol gen click bait, jesepeul nu se dezminte...

dinamo_forever_77  •  06 Martie 2019, 09:09

Cum adica fata-n fata cu acelasi Tatarusanu ? Sa inteleg ca aseara a aparat Tatarusanu pe Bernabeu ? Alt articol scris pe genunchi !

Vasilii Vasilii  •  06 Martie 2019, 08:58
Postat de Vasilii Vasilii pe 06 Martie 2019, 08:57

Asta si ia determinat sa faca un meci mare contra celor de la Real Madrid ca au ratat penalty impotriva lui Taaaatarusaaanuu!Niste ***,cumva echipele care au succes in liga campionilor gasesc niste legaturi cu echipele romanesti.Acum echipa care va cistiga Liga Campionilor vor spune ca patronul ei s-a rugat impreuna cu becali la Athos.

Daca nu ratau impotriva lui Tatarusanu penalty,nu mai aveau motivatia sa faca un meci mare ieri.

Vasilii Vasilii  •  06 Martie 2019, 08:57

Asta si ia determinat sa faca un meci mare contra celor de la Real Madrid ca au ratat penalty impotriva lui Taaaatarusaaanuu!Niste ***,cumva echipele care au succes in liga campionilor gasesc niste legaturi cu echipele romanesti.Acum echipa care va cistiga Liga Campionilor vor spune ca patronul ei s-a rugat impreuna cu becali la Athos.